Presunúť na hlavný obsah

Zbavte sa odumretej pokožky pomocou pílingu: Vyberte si ten najvhodnejší pre váš typ pokožky

Krása

Pokožka tela je v lete oveľa viac namáhaná ako obyčajne. Dopraje jej preto starostlivosť, akú si zaslúži.

Hydratuje a prevonia

Pokožku, ktorá je slnkom namáhaná, často práve jeho lúče dokážu neuveriteľne vysušiť. Ak chcete naozajstnú prvú pomoc, siahnite po tomto exfoliačnom pílingu od Dove. Jeho hydratačné účinky, úžasná vôňa makadamie a jemné zrniečka, vás dokonale zbavia odmuretých buniek a zanechajú pokožku neuveriteľne hebkú.

Inšpirujte sa: Všimnite si, či má vaša pleť dostatok vody: Bod 3 je teraz pred letom veľmi dôležitý, robíte ho?

Spevňuje pokožku

Práve výťažky z kolumbijskej kávy v tomto spevňujúcom pílingu dokážu divy s pružnosťou vašej pokožky. Samotná káva je obrovským pomocníkom pri mirkocirkulácii, čím dokáže neuveriteľne vyhladiť pokožku a zabraňuje jej začervenaniu, či prípadnému zapáleniu.

Aj citlivá pokožka zvládne píling

Pokožka, ktorá sa ľahko začervená, je neustále podráždená a reaguje takmer s každým produktom  nepríjemne, však tiež dokáže zniesť píling. Tento jedinečný typ na citlivú pokožku od Vichy by mala vyskúšať každá žena, ktorá túži po hladkej pokožky, no bojí sa nepriaznivej reakcie.

Mohlo by vás zaujímať: Prírodné bio deodoranty sú hitom tohto leta: Chráňte svoju jemnú pokožku a zaobstarajte si jeden z týchto

Krásne vás rozvonia kokos

Kokos, a hlavne jeho dužina, je známy svojimi blahodárnymi účinkami na pokožku. Krásne ju prevonia, neuveriteľne hydratuje a dokopy s cukrom, ako je to v prípade tohto voňavého pílingu od Yves Rocher, dokáže pokožku zbaviť všetkých odumretých čiastočiek.

Žiarivá aj pred opálením

Ak si chcete trošku jemného opálenia a žiarivej pokožky dopriať aj bez pobytu na slnku, skúste jemný píling od Mark. V ňom obsiahnutý bio šípkový olej dokopy s kúskami praženej kávy, pokožku hydratuje a prežiari trblietkami. Kamkoľvek sa po jeho použití vyberiete, budete jednoducho neprehliadnuteľná.

Nenechajte si ujsť: Zázrak, ktorý by ste mali znovu objaviť: Uhorková maska je v lete účinnejšia ako kedykoľvek predtým

- Najčítanejšie -