Najnovšie matné rúže na pery, ktoré sa hodia na denné líčenie: Váš dokonalý sexi look sa môže stať skutočnosťou

Veľký boom zažívajú v oblasti beauty trendov najmä matné rúže, ktoré na scéne úplne nahradili lesklé verzie týchto skrášľovacích zázrakov. Prinášame vám aktuálne novinky zo sveta krásy a rúže, ktoré by nemali chýbať vo vašej jarnej kozmetickej výbave.

Medzi novinkami v oblasti krásy zaručene zažiarili matné rúže na pery

Medzi novinkami v oblasti krásy zaručene zažiarili matné rúže na pery

Zdroj: Profimedia

Matné rúže sú aktuálnym „beauty“ trendom a na jar roku 2018 získali zásadný pokrok. Bez ohľadu na to, či sú v tuhom stave alebo vo forme lesku, matné rúže teraz zažívajú svoje slávne obdobie.  Nájdete ich v množstve odtieňov, textúr a iných povrchových úprav. Prinášame vám preto ti najštýlovejšie novinky v oblasti matných rúžov, ktoré by ste si zaručene mali zaobstarať na jarnú sezónu 2018.

Prečítajte si aj: Prirodzené líčenie, v ktorom dominuje husté obočie: Naturálne farby v nude odtieni sú stále hitom

Sladké bozky

Nielen rozkošné prevedenie tohto rúžu, ale aj skvelý odtieň a dlhá trvácnosť vás presvedčí, že tento rúž musíte mať vo svojej kabelke. Srdiečková verzia matného rúžu je ideálnou voľbou na jemné denné líčenie, ktoré má pôsobiť maximálne prirodzene. Tento odtieň to spĺňa naozaj dokonale.

Odtieň vašich pier

Matný rúž od NYX je akýmsi zázrakom na kozmetickej scéne. Novinka z oblasti krásy sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu prispôsobí odtieňu vašich pier a krásne ich zmatní. Tento rúž je ozajstným zázrakom spomedzi skrášľovacích produktov a myslíme si, že jednoznačne stojí za vyskúšanie.

Matný lesk na pery

Zaujímavou novinkou pre sezónu jar 2018 je aj tento lesk na pery, ktorý však vaše pery bezchybne zmatní. Verzia rúžu, ktorá sa nanáša mäkkým aplikátorom vám pomôže vytvoriť okúzľujúci a bezchybný make-up, takže sa nebudete musieť báť nerovných línií. Presne ako u svetových vizážistov!

Denné aj večerné líčenie

Hľadáte produkt, ktorý bude spĺňať kritéria rúžu na denné aj večerné líčenie? Tento poklad sme našli za vás! Jarná novinka tohto matného rúžu v hnedom odtieni je maximálne prirodzená, ale stále zmyselná, čiže ju pokojne môžete využiť ráno aj večer. Nechajte sa unášať dokonalou krémovou textúrou tohto rúžu a tešte sa z vášho nového kozmetického úlovku.

Inšpirujte sa: Modrá linka na očiach ako jarný trend: Naučíme vás, ako si urobiť linku v tomto krásnom odtieni

Dokonalé pery

Krásny odtieň, ktorý je akýmsi odrazom jedinečného a vysnívaného odtieňu. Tento matný zázrak sme hľadali naozaj dlho a konečne sme sa dočkali. Jemný dievčenský odtieň s nádychom malín je naozaj prekrásny a na jarné obdobie sa nesmierne hodí. Vašim perám neodolá naozaj nik.

Foto:
Profimedia, Guerlain, NYX Professional, Estee Lauder, L'Oréal Paris, Maybelline
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba