Presunúť na hlavný obsah

6 jesenných make-up lookov, ktoré musíte poznať už teraz: Táto škála farebných odtieňov bude hot

Krása

Jeseň je nádherné obdobie plné farieb a tú súhru je vidno najlepšie spomedzi všetkých období. Odhalíme vám make-up looky, ktoré sa ňou inšpirovali.

Tohtoročná jeseň sa bude niesť v duchu púdrových odtieňov s nádychom ružovej. Farbou roka je po celý čas fialová a jasne dáva o sebe vedieť. Do pozornosti sa predierajú tieto farby a looky, ktoré si zamilujete. 

Inšpirujte sa: Tieto tekuté rozjasňovače vám rozžiaria pokožku aj bez opaľovania: Stačí, ak nanesiete iba kvapku na tieto miesta

Peter Philips, ktorý určuje trendy pre Dior sa zameral na nasledujúce odtiene farieb. Neutrálne tóny nahého líčenia, sem tam náznak karamelu a tiež banánový odtieň na finálne rozjasnenie. Jemný náznak ružovej musí byť.

Zjednotená prirodzená pleť

Make-up inšpirovaný backstageom prehliadky Dior. Exkluzivita a francúzsky šarm. Tak možno po novom nazvať krásne zjednotenú pleť, ktorá pôsobí prirodzeným dojmom. Tekutá textúra a povrchová úprava zabezpečia krásne zjednotenú pleť bez akejkoľvek viditeľnej vrstvy. Svet sa uberá štýlom minimalizmu. 

Farebné líčka 

Dôležité je, neprehnať to. Hra s farbami ako je ružová či broskyňová rozžiari tvár a vytvorí pôsobivý dojem. Aj v tomto prípade sa riaďte heslom „less is more“, teda „menej je viac“. Ružovkasté odtiene dodajú pleti rúž a jas. Biely púder zabezpečí rozžiarenú pleť. S pomocou tejto tvárenky dosiahnete pleť, ktorou odhalíte vašu jedinečnú krásu.

Pleť pobozkaná slnkom s nádychom lesku

Zvyšuje prirodzené teplo a zdravú žiaru pokožky. Bronzer ľahkej a vzdušnej textúry dodáva pleti prirodzený jas aj na jeseň. Krásna povrchová úprava vytvorí jemný film a efekt perfektnej pleti.

Ultra Underground kraľuje roku 2018

Fialová je farbou roka a nosí sa v akýchkoľvek odtieňoch. Táto pastelová nie je zďaleka nevinná a v tomto prípade sa spája s undergroundom. Aspoň tak Yves Saint Laurent chcel. 

Slivkové pery s rozmazaným efektom

Ikonický rúž je len jeden. Chanel. Tentokrát prichádza s tmavým odtieňom na pery. Trendom tejto sezóny je rozmazaný rúž na perách. Teda dojem, akoby ste sa niečoho napili a kontúra vašich pier stratila na ostrosti. 

Nepremeškajte: Cushion make-up vytvorí zamatovú pleť bábiky: Držte sa týchto pravidiel a zaujmete krásnou vizážou

- Najčítanejšie -