Presunúť na hlavný obsah

Šťavnaté pery plné lesku: Tieto módne odtiene leskov na pery si zamilujete na prvé použitie

Krása

Lesk na pery plní počas leta hneď niekoľko funkcií. Je jemnou ochranou pred popraskaním pokožky úst, zanecháva ju hodvábne jemnú a navyše jej dodáva sviežosť a šťavnatosť, ktorá počas leta pripomína zrelé ovocie.

Vášnivá korálová

Kde trávi väčšina z nás svoje najšťastnejšie letné dni? No predsa pri mori! Okrem dokonalej azúrovej sa s týmito nezabudnuteľnými chvíľami spája aj krásna korálová farba. Môže byť považovaná aj za farbu práve dozretých broskýň, ktoré sú hitom každého leta.

Prečítajte si tiež: Letná beauty rutina: Tieto kúsky by nemali chýbať vo vašej make-up taštičke počas teplých dní

Ohurujúci lesk

Základný rozdiel medzi perfektným leskom na pery a hydratujúcim rúžom je práve v množstve lesku, ktorý dokáže lipglos ponúknuť našej pokožke. Najhorúcejším odtieňom je tlmená ružová, ktorá nie je ani tmavá, ani bledá. Nádych do hneda jej dodáva na tajomnosti, oranžové odlesky zasa na hravosti.

Naturálne odlesky

Ak sa pri nanášaní make upu rozhodnete vyhrať s farbenými tieňmi, nechajte pery jemne nahé. Táto nahota je vo svojej podstate neskutočne sexy a príťažlivá. Nude tóny majú veľký letný potenciál. Hodia sa k čomukoľvek a vašim perám zabezpečia dlhotrvajúcu sviežosť a lesk.

Prirodzene krásne

Neviete ktorá farba je pre vás tá pravá? Nevoľte žiadnu! Siahnite po priehľadnom lesku, ktorý pridá žiaru celej vašej tvári. Niektoré varianty majú okrem toho aj liftingový efekt. Jemné čiastočky pomôžu vašej pere narásť a dodajú jej objem. 

Mohlo by vás zaujímať: Letné zvodné vône: Parfumy, ktoré vás ohúria svojou éterickou vôňou a urobia sebavedomejšou

Baby pink zväčší pery

Dokonale tvarované pery si môžete vykúzliť aj pomocou hry s farbami. Vyskúšajte aplikovať tmavý matný lesk do stredu pusy a do okrajov zasadiť iba jemný ružový odtieň. Vyplní vaše ústa, zanechá ich hodvábne jemné a navyše, takáto ombré kombinácia si získa mnoho pozitívnych ohlasov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe