Presunúť na hlavný obsah

Kylie Jenner je na najlepšej ceste stať sa najmladšou bilionárkou: V tejto jednej veci je lepšia než jej sestry

Zahraničné celebrity

Najnovšie sa o nej hovorí ako o možnej najmladšej bilionárke v histórii a to sa nepodarilo ani jej starším sestrám v jej veku.

Najmladšia ženská miliardárka 

Ešte len dvadsiatnička, Kylie Jenner, má vo svojom veku toho za sebou viac než podaktoré jej rovesníčky. Tým, že je verejne známa, je preto aj vďačným objektom pre mnohé bulvárne denníky. Najnovšie okolo seba Kylie narobila rozruch, keď ju prestížny americký časopis Forbes, dal priamo na titulku a označil ju za najmladšiu americkú ženskú miliardárku. 

Mohlo by vás zaujímať: Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus 

Lepšia než Zuckerberg vďaka jej kozmetickej spoločnosti 

Za tento titul vďačí svojej dobre prosperujúcej kozmetickej značke, Kylie Cosmetics, ktorej hodnotu odhaduje práve Forbes na neuveriteľných 800 miliónov dolárov. Keďže je Kylie stále jediná vlastníčka celej kozmetickej spoločnosti, Forbes jej predpovedá, že budúci rok dosiahne hranicu miliardy dolárov do veku 23 rokov, čo sa nepodarilo ani zakladateľovi Facebooku, Markovi Zuckerbergovi. Odvtedy, čo prišla Kylie na trh so svojím rúžom, rozšíril sa jej sortiment na očné tiene, zvýrazňovače, očné linky a ďalšie kozmetické produkty, o ktoré je neuveriteľný záujem. 

Čítajte tiež: Khloe Kardashian priznala, čo stálo za jej stratou váhy: Tlačila ju do toho vlastná rodina

Sociálne siete sú skvelou platformou pre podnikanie 

Sama Kylie je za tento úspech vďačná a rovnako aj časopisu Forbes, ktorú ju takto tituloval. Na svojej sociálnej sieti sa pochválila a tiež vyjadrila svoju vďačnosť: „Nemôžem uveriť, že zdieľam svoju vlastnú titulku. Ďakujem vám za tento článok a uznanie. Som taká požehnaná, že robím každý deň to, čo milujem. Nemohla som si viac vysnívať.“ Ako však uviedla sama Kylie a ako ju cituje magazín Glamour, sociálnym sieťam vďačí tiež za to, že sa jej kozmetickej spoločnosti tak dobre darí: „Sociálne médiá sú skvelou platformou... Mám tak ľahký prístup k mojim fanúšikom a mojim zákazníkom.“ 

Neprehliadnite: Viete, ktorej celebrite sa podarilo takto schudnúť a ohúriť na pláži? Inšpirujte sa jej tréningovým plánom!

Ani jedna zo sestier nedosiahla jej úspechu

Kylie však nie je jediná z jej slávnej rodiny, ktorá sa rozhodla presadiť na trhu s vlastnými kozmetickými produktmi. Jej staršie sestry, Kourtney, Kim a Khloé Kardashian spoločne pred rokmi spustili na trh tiež vlastnú kozmetickú značku s názvom Khroma Beauty. Avšak tá ani zďaleka nemala taký úspech ako tá Kyliena a nakoniec bola stiahnutá z regálov obchodov. Hoci dnes majú opäť svoje vlastné  a úspešné kozmetické línie, ktoré produkujú, ani jedna  z nich nedosiahla takého úspechu ako práve najmladšia Kylie. V tom je spomedzi sestier najšikovnejšia.

- Najčítanejšie -