Presunúť na hlavný obsah

Prečo sa ženy na svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Feminity

Kardashianovsky klan je v mediálnom svete pod neustálym drobnohľadom. Početnú rodinu sledujú na sociálnych sieťach milióny fanúšikov. A zdá sa, že im takáto popularita vyhovuje. Prečo sa im však mnohé ženy chcú podobať?

Rodina získala popularitu v čase, keď pred niekoľkými rokmi jej členovia súhlasili, aby v ich rodinnom sídle nainštalovali kamery v rámci jednej reality show. Práve prostredníctvom nej mali diváci možnosť spoznať život bežných ľudí, ktorých starosti však boli diametrálne rozdielne, ako tie na aké sme zvyknutí. Celý svet Kardashianovcov sa od začiatku točil okolo nákupov, luxusných šperkov a plastických operácií. 

Kris Jenner

Matka rodu Kris Jenner priviedla na svet 6 detí. Avšak v dvoch manželstvách. Z prvého s Robertom Kardashianom má Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian a Roba Kardashiana. Z druhého s Bruceom Jennerom zase Kylie Jenner a Kendall Jenner. Mama šiestich detí  však nie je ukážkovou mamou. Zdá sa, že vzhľad je pre ňu prvoradý.  Niekoľkokrát si dala zväčšiť prsia, upraviť nos a botulotoxínom na sebe tiež rozhodne nešetrí. No a aby toho nebolo málo skrášľovacie zákroky a plastické operácie dokonca nechala niekoľkokrát odvysielať v priamom prenose. 

Kim Kardashian

Ústredná postava tejto netradičnej rodinky Kim, preslávila klan hádam najviac. Týždeň pred spustením prvej časti populárnej show akousi náhodou uniklo jej intímne domáce video. To zvýšilo popularitu nielen jej, ale všetkým členom. Momentálne sa v mediálnych plátkoch vo veľkom skloňuje otázka ohľadom jej tretieho dieťaťa, ktoré bude mať s raparom Kyanu Westom. Na tom by nebolo nič neobvyklé, avšak bábätko dvojici vynosí náhradná matka. 

Khloé Kardashian

Azda najmenej výrazná postavička tohto rodu má byť v piatom mesiaci tehotenstva a pod srdcom nosí chlapčeka. Príchodu prvého dieťatka na svet sa nevie dočkať. Nadšený je aj jej partner Tristan Thompson. Aj tehotenstve si však stále potrpí na svoj vzhľad a dôkladne si vyberá svoje outfity. 

Kourtney Kardashian

Mama troch detí, ktoré má so Scottom Humiliatedom, sa môže vo svojich takmer 40 rokoch pochváliť absolútne dokonalou postavou. A patrične rada svoje krivky vytavuje na obdiv. Momentálne zásobuje samozrejme sociálne siete každou svojou aktivitou a netradičnými outfitmi. 

Kendall Jenner

O Kendall možno povedať, že má na konte rozhodne najmenej škandálov. Dokonca sa stala veľmi úspešnou. Je z nej veľmi populárna modelka. Dokonca niekoľkokrát zažiarila na prehliadkach módneho domu Channel. 

Kylie Jenner

U mladučkej Kylie sa gény rozhodne nezaprú. Najskôr svet šokovala, keď si naozaj v mladom veku nechala zväčšiť pery a v podstate to zmietla zo stola tým, že je od malička pod drobnohľadom kamier, takže takéto zásahy sú pre ňu nevyhnutné. 

Rob Kardashian

Jediný syn Kris Jenner, Rob je tak trochu čiernou ovcou rodiny. Kedysi to bol modelom, no od chvíle, kedy mu diagnostikovali cukrovku, to s ním ide dou vodou. Priberá a do spoločnosti chodí veľmi málo. Žije tak stále v tieni slávy svojich sestier. 

Nuž ako vidíte, v tejto rodine jednoducho kraľuje rôznorodosť a pestrosť. Pre mnohé ženy sa však práve Kardashianovci stali akýmsi prototypom rodiny, ktorej život by chceli žiť. Láka pozlátko a žiara reflektorov. Otázkou však je, či to stačí. Čo poviete, menili by ste?

- Najčítanejšie -