Presunúť na hlavný obsah

Kontroverzný účes, ktorý ovládol Hollywood: Známe krásky podľahli strihu s názvom Bob

Krása

Počuli ste už o novom vlasovom trende s názvom „Bob“ ? Krátky účes je určený najmä pre rovné vlasy a jeho dĺžka určuje nové trendy v oblasti hairstylu. Nechajte sa inšpirovať známymi osobnosťami, ktoré podľahli čaru tomuto účesu.

Aj svetové modelky či iné známe celebrity sa niekedy rozhodnú pre zmenu imidžu a to naozaj razantným spôsobom. Hovorí sa, že ak žena zmení svoj účes, dokáže zmeniť celý svet. Zdá sa, že niečo na tom naozaj bude, veď sa pozrite na tieto sexi krásky, ktoré nám doslova vyrazili dych.

Mohlo by vás zaujímať: Známe celebrity podľahli čaru Benátok: Chrissy Teigen či Bella Hadid si zamilovali toto romantické miesto!

Hailey Baldwin

Mladá modelka Hailey Baldwin bola známa svojou dlhou blond hrivou a dievčenským vzhľadom. Dnes je však všetkému inak a Hailey sa prechádza po uliciach Los Angeles, ako dokonalá diva. Krátky účes, ktorý siaha tesne pod jej uši je aktuálnym módnym trendom a Hailey v ňom vyzerá naozaj bezchybne. Keď sa rozhodnete pre túto vlasovú zmenu, urobte to ako táto krásna modelka!

Bella Hadid

Známa topmodelka Bella Hadid nás poriadne zaskočila, keď vymenila svoje dlhé lesklé vlasy a nahradila ich nedbalým účesom s nádychom retra. Či už uznávate dlhé alebo krátke vlasy, musíte uznať, že Belle to takto nesmierne pristane. Nápaditá vlasová zmena ešte väčšmi podčiarkla jej črty tváre a zmenila imidž v dobrom slova zmysle. Inšpirujte sa touto slávnou hviezdou a stavte na účes, ktorým ohúrite!

Kim Kardashian

Kontroverzná celebrity Kim Kardashian si za svoje obdobie prešla mnohými účesmi či zmenami imidžu. Tento krát stavila na novinku s názvom „ Bob“, ktorá sa preslávila najmä v Holywoode. Zdá sa, že slávne celebrity idú na krátke zostrihy a Kim nebola žiadnou výnimkou. Voľne pôsobiaci účes jej dodáva šmrnc a svieži vzhľad.

Cara Delevingne

Rebelská modelka a herečka Cara Delevingne je poriadny živel, čo dokazujú aj jej divoké premeny. Nás však najvic zaujala v platinovej blond a zostrihu s názvom „Bob“. Štýlový, sexi a nápaditý účes vyjadruje jej divokú osobnosť a zároveň jej veľmi pristane. Nech sa už Cara rozhodne akokoľvek, v tomto strihu pôsobila skrátka najlepšie!

Inšpirujte sa: Brazílska topmodelka urobila na takú krásnu ženu netradičný krok: Prekvapí vás, čo si zaumienila a takisto dôvod

Emily Ratajkowski

Výber sexi krások uzatvára sexbomba Emily Ratajkowski, ktorá si zaslúži titul kráľovnej. Nežný, pôvabný a veľmi svieži. Presne tak na nás pôsobí jej nový účes, ktorým si zmenila svoj celkový imidž uhladenej modelky a zaradila sa medzi divokejšie z nich. Známa modelka a herečka stavila na veľmi dobru voľbu, ktorá jej v oblati fashion môže pomôcť len k lepšiemu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus