Presunúť na hlavný obsah

Na módny štýl Kim Kardashian má najväčší vplyv tento muž: Ako prvý jej povedal, že má najhorší vkus

Zahraničné celebrity

Kim Kardashian je spolu so svojím slávnym manželom, Kanye Westom, jednou z najštýlovejších hollywoodskych dvojíc aj v módnom biznise. Bola to však Kim, ktorá prezradila, že ak príde reč na to, kto z nich mal lepší módny vkus, boli by ste prekvapení...

Žila v presvedčení, že jej vkusu nič nechýba 

Hoci už dnes patrí Kim Kardashian v móde medzi elitu,  napriek tomu by sa sto ľudí vyjadrilo na adresu jej módneho vkusu sto rozličnými spôsobmi. Kim totiž nepozná v móde hranice a čo pre jedného znamená hotovú módnu pohromu, pre iného môže byť zase novým trendom, ktorým sa začnú riadiť ženy po celom svete, nielen celebrity. Ako informuje sama Kim na adresu svojho módneho vkusu pre magazín Cosmopolitan: „Vždy som si myslela, že mám naozaj dobrý štýl...“ Avšak prvé stretnutie s dnes už jej manželom, Kanyem Westom, jej otvorilo oči.  

Mohlo by vás zaujímať: Štýlová dcéra Kim Kardashian: Najlepšie outfity malej North, v ktorých potvrdila svoj status hollywoodskej ikony 

Najväčší kritik spomedzi vlastných radov 

Z akéhosi nevedomia či presvedčenia, v ktorom roky žila, ju nakoniec prebudil práve raper Kanye, a to už počas ich prvého stretnutia. Práve ten bol podľa jej vlastných slov aj jej najväčším módnym kritikom a je ním do dnešného dňa. Dokonca jej neváhal povedať ani to, že má ten najhorší štýl. No, aby to napravil, urobil pre ňu niečo, čo len tak hociktorý muž pre ženu neurobí. 

Čítajte tiež: Najpopulárnejší vizážista sveta, ktorý stojí za vzhľadom Kim Kardashian: Tieto dve Slovenky sa s ním nedávno stretli tiež!

Kritiku prijala, chcela sa učiť 

Kim však reagovala nadmieru nečakane a namiesto toho, aby sa nahnevala či urazila, prišlo jej od neho skvelé, že prevzal iniciatívu, čo sa týka jej šatníka: „Bol naozaj milý a vyčistil celý môj šatník. Mala som pravdepodobne 250 párov topánok, a keď sme skončili, mali som asi dva páry a plakala som,“ priznáva Kim pre Cosmopolitan ďalej. Kanye sa podľa jej slov však neuspokojil len s jej topánkami, ale prešiel aj na šatstvo a odložil bokom všetko, čo nebolo dosť cool. 

Neprehliadnite: Najdivokejšie vlasové premeny kontroverznej Kim Kardashian: Ako je možné, že jej všetko pristane? 

Skrine plné nových šiat 

Samozrejme, ako správny priateľ to Kanye Kim vynahradil a nakúpil jej  celkom nové a podľa neho aj vkusné nové šaty: „Boli to stojany oblečenia dizajnérov, o ktorých som nikdy predtým nepočula, ako Lanvin a Givenchy... Mal so sebou všetky tie módne knihy a jednu od Carine Roitfeld a povedal, že jedného dňa budem mať jej štýl a ja som bola rada. Áno, nevedela som, kto to je. Teraz je jednou z mojich dobrých priateliek. Chcela som sa učiť. Nebola som urazená, keď to povedal...,“ dodáva Kim, ktorá uje už dnes vo svete módy ako doma, nehovoriac o tom, že udáva módne trendy a za priateľov má celú plejádu svetoznámych módnych návrhárov.

Páči sa vám módny štýl Kim Kardashian?

spolu hlasovalo 176 ľudí

Áno
50
Nie
126

- Najčítanejšie -