Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktorej známej žene patria tieto štíhle boky? Nezúfajte, pretože v skutočnosti jej telo vyzerá úplne inak

Zahraničné celebrity

Stala sa jednou z najsledovanejších žien na svete a dnes má už viac ako 102 miliónov fanúšikov. Hoci je jej postava inšpiráciou, už v minulosti podľahla aj ona retušovaniu svojich fotografií. Viete, o kom hovoríme?

Kým na fotografií vyzerá známa kráska Kim Kardashian dokonalo, žensky a štíhlo, v reálnom živote má širšie boky a väčšie pozadie. Aj ona je dôkazom toho, že ani sláva sa automaticky nespája s úplnou spokojnosťou a akceptovaním vlastnej postavy.

Čítajte aj: Tieto dve ženy vás presvedčia o tom, že každé telo je krásne svojím spôsobom: Pozrite sa na ich rozdielne postavy

Pokiaľ ste tipovali, že na fotografií sa nachádza extravagantná Kim Kardashian, máte pravdu. Naozaj ide o jej selfie fotografiu, na ktorej vyzerá veľmi štíhlo. Napriek tomu aj ona sama má väčšie boky a pozadie, ktoré ju vo veľkom preslávilo.

Práve kvôli tomu celému šialenstvu okolo jej postavy, by ste si možno mysleli, že ona retuš nepotrebuje a vidíte, že ju občas aj samotná Kim jednoducho využije. Stačí sa pozrieť na fotografiu, na ktorej je so svojou sestrou Kourtney a uvidíte rozdiel.

Kim si však dnes bez kriviek a pozadia vie predstaviť len málokto. Jednoducho ku nej výrazný rozdiel medzi štíhlym pásom a širokými bokmi patrí a stal sa jej neodmysliteľnou súčasťou.

Mohlo by vás zaujímať: Obľúbené dovolenkové destinácie celebrít: Na tieto úžasné miesta chodí Beyoncé či Nicole Scherzinger

Jediné, čo by vám daná fotografia mala dať, je uvedomenie si vlastnej krásy a hlavne toho, že mať inú postavu než ostatné ženy je úplne v poriadku. Nie je to iba o štíhlych, dlhých nohách, menších bokoch, väčšom dekolte, či krásnej tvári. Je to o tom, akou ženou ste v skutočnosti a o tom, či túto ženu dokážete akceptovať a robíte maximum pre to, aby ste boli na konci dňa spokojné. Ak by sme všetky vyzerali rovnako, bola by to celkom nuda a nikdy by si vás kvôli vašej jedinečnosti nikto nevšimol. Zamerajte sa na to, čo máte na sebe najradšej a na tom postavte aj vaše sebavedomie, bez ktorého to mimochodom nejde.

- Najčítanejšie -