Presunúť na hlavný obsah

Kedysi mala pár kíl navyše, dnes má takéto sexi pozadie: Pomohlo jej vylúčiť z jedálnička jeden druh jedla

Zahraničné celebrity

Už to nie je len o veľkých prsiach, ale aj o krásnom ženskom pozadí.

Je ich päť a ich sexi telá pozná takmer každý. Sestry Kardashianové vedia, ako na seba upútať pozornosť. Svoju slávu nepostavili na extrémne štíhlych postavách, práve naopak. Svojimi ženskými krivkami nastolili nový trend.

Prečítajte si: Najsexi speváčka je stelesnením ženy snov: Dámy, v tomto všetkom by sme sa Rihannou mali inšpirovať!

Toto sexi pozadie teda nemôže patriť nikomu inému, ako najmladšej a najsledovanejšej žene z rodiny Kardashian. Kylie Jenner je naozaj krásnou mladou ženou a za svoje krivky sa nehanbí, ale vystavuje ich na obdiv.

Hoci je jej sestra Kendall vyššia a štíhlejšia, Kylie namiesto porovnávania sa s ňou, svoje krivky miluje, a zároveň robí všetko pre to, aby vyzerala čo najlepšie.

Kylie v jednom z rozhovorov priznala, že kedysi mala vďaka nesprávnej strave niekoľko kíl naviac, ktorých sa však úspešne zbavila. Pomohla jej k tomu jediná vec, ktorou bolo vyradenie mlieka a mliečnych výrobkov z jedálnička. Kylie totiž zistili, že má laktózovú intoleranciu.

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa dopracujete k telu supermodelky: Jedálniček, ktorý vás zmení na nepoznanie!

Za svoju pevnú postavu vďačí aj svojmu osobnému trénerovi Gunnar Petersonovi, ktorý je pre sestry Kardashianové "prvou pomocou" v čase, keď priberú a potrebujú sa dostať čo najskôr späť do formy.

Kylie je dôkazom toho, že aj na krivkách treba pracovať a často oveľa viac, ako na prirodzene štíhlom tele

- Najčítanejšie -