Presunúť na hlavný obsah

Najdivokejšie vlasové premeny kontroverznej Kim Kardashian: Ako je možné, že jej všetko pristane?

Zahraničné celebrity

Celebritnej hviezde Kim Kardashian leží celá Amerika pri nohách aj vďaka jej charakteristickému štýlu. Sexbomba známa najmä z reality šou sa preslávila svojím divokým štýlom a kontroverznými premenami.

V minulosti označovaná za sexi tmavovlásku, no dnes je už všetkému inak! Ťažko povedať, do akej kategórie by sme zaradili túto výraznú krásku. Kim si totižto prešla už viacerými vlasovými zmenami a jej fanúšikovia len v napätí čakajú, čo nové prinesie tento krát. Viete, čím všetkým si už táto kontroverzná Američanka prešla?

Mohlo by vás zaujímať: Kim Kardashian túži po treťom dieťati: Má to však jeden háčik, kvôli ktorému prišla aj na túto myšlienku!

Ikonický účes

Čierna dlhá hriva zdobila jej hlavu dlhé roky a patrila k jej charakteristickým črtám. Znak, kvôli ktorému si mnohé ženy po celom svete nechávali predlžovať svoje vlasy, len preto, aby sa čo najviac podobali tým jej. Brunetku s dlhými vlasmi však omrzelo zastávať miesto prvoplánovej krásky a stavila na zmeny, ktoré rozpútali rozruch.

V štýle kleopatry

Prvou nečakanou zmenou bol krástky zostrih, ktorý takmer úplne zmenil jej doterajší imidž. Z prvoplánovej bábiky sa stala príťažlivá žena s nezamniteľným šmrncom a tento účes začali okamžite kopírovať aj jej celebritné kolegyne. Rovné vlasy zastrihnuté tesne nad ramenami v štýle Kleopatry jej nesmierne svedčali a ukázali Kim v inom svetle, než na aké sme boli zvyknutí.

Platinová blond

Prišla však zmena, ktorá zatienila všetky ostatné. Na minuloročnom fashion weeku v Paríži sa kontroverzná kráska objavila s novým účesom, ktorým doslova vyrazila dych. Platinová blond bola síce naozaj odvážnym krokom, ale musíme uznať, že aj tento výstrel jej svojím spôsobom naozaj svedčal. Síce ju to nevydržalo baviť dlho, ale za rozruch to určite stálo.

Návrat k prirodzenosti

Po nečakanej zmene sa však Kim vrátila späť k prirodzenosti a v spoločnosti sa začala ukazovať vo svojom pôvodnom účese. Ak by ste sa však tešili, že túto jej naturálnu verziu už uvidíte stále, boli by ste na omyle. Netrvalo dlho a Kim nás opäť šokovala výraznou zmenou. 

Inšpirujte sa: Viete, ktorej známej žene patria tieto štíhle boky? Nezúfajte, pretože v skutočnosti jej telo vyzerá úplne inak

Módny chameleón

Nevieme, ako to táto kontroverzná hviezda robí, ale jej vlasové premeny sú naozaj vydarené. Či už je to dlhá alebo krátka hriva, tmavá alebo platinová farba, vždy vyzerá bezkonkurenčne. Pri jej vášni k zmenám sa už teraz môžeme tešiť na ďalšie výstrelky, ktoré prinesie v blízkej budúcnosti.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus