Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Kim Kardashian vám ukáže, ako si urobiť ľahký make-up na leto: Podučte sa od majsterky!

Zahraničné celebrity

Stále populárna Kim Kardashian sa pred pár dňami rozhodla podeliť sa na Youtube o svoje vizážistické zručnosti a prezradiť, ako si pripraviť ľahký letný make-up len za pomoci dvoch hlavných kozmetických produktov. Inšpirujte sa!

Stačí len 5 minút...

Kim Kardashian prostredníctvom svojho kanálu na Youtube podáva svojim fanúšičkám naozaj originálne nápady a triky, ako urobiť zo seba svoju krajšiu verziu. Za svoje dlhoročné skúsenosti vďačí najmä svojmu celebritnému a vyhľadávanému vizážistovi a priateľovi v jednej osobe, Mariovi, ktorému vždy rada poslúži aj ako model. Tak sa Kim rozhodla prezradiť svoj trik na dokonale ľahký letný make-up pozostávajú len z dvoch krokov, resp. kozmetických produktov a trvá len neuveriteľných 5 minút. ás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: Anjelik Victoria´s Secret Sara Sampaio používa v lete tento trik: Vďaka nemu sú jej vlasy neuveriteľne krásne

...a dva produkty jej vlastnej kozmetickej značky 

Jej tajomstvom je jej vlastná kozmetická značka KKW, konkrétne jej dva skvelé produkty: rozjasňovač Kit v spojení s Beauty Créme Contour, kontúrovacou tyčinkou s bledšou, medium a tmavou časťou. 

Postup je veľmi jednoduchý... Samozrejme, že produkty si natrie na vopred hydratovanú pokožku tváre. Avšak samotné produkty, ktoré ide použiť sú sami o sebe hydratačné, aby pleť nevysušovali. Na takto čistú pleť nenanesie žiadny make-up, či inú podkladovú bázu, ako by ste si mysleli, ale nanesie rozjasňovač, ako hovorí sama, asi všade, kde sa dá. 

Potom začne svetlou časťou kontúrovacej tyčinky Beauty Créme Contour, ktorou zvýrazní najmä stred čela a okolie nosa. 

Čítajte tiež: Bella Hadid má ukážkovú postavu: Inšpirujte s v lete piatimi typmi cvičenia, ktoré opakuje každé ráno

Následne použije medium tej istej kontúrovacej tyčinky len na nos, pod nosom a nevynechá samozrejme špičku nosa. 

Tmavšiu časť kontúrovacej tyčinky použije na lícne kosti, smerom od vlasou, resp. zvonka do vnútra. Použije ju však aj na vrchu čela pri vlasoch, aby pleť pôsobila bronzovým dojmom. Následne rozotrie štetcom aj špongiou, prípadne prstami, aby tak kontúrami zvýraznené časti zjednotila. 

Tip na záver 

Tip na záver od Kim znie použiť rozjasňovač aj na pery a okolie pier spolu s vnútornými kútikmi očí a ich okolím.

Aby bol však celkový vzhľad dokonalý, rozjasňovačom pretrie aj oblasť dekoltu, konkrétne kľúčne kosti a plecia. Bezchybný, ale najmä prirodzene vyzerajúci letný vzhľad pokožky nielen tváre je na svete. Čo poviete, vyskúšate?

Neprehliadnite: Známe osobnosti úplne bez make-upu! Ktorej zo svetových hviezd to podľa vás pristane najviac? 

VIDEO: Pre lepšiu predstavu, pozrite si jej clé video na Youtube spred pár dní

- Najčítanejšie -