Presunúť na hlavný obsah

Kardashianky neustále šokujú svet: Neverili by ste, v čom spočíva ich neuveriteľná sláva

Zahraničné celebrity

Kardashianky. Tvárime sa, že nás nezaujímajú a jediný, kto je z nich úplne namäkko sú tínedžerky. Pravda je však úplne niekde inde.

Nejedna z nás občas zablúdi na instagramový účet jednej zo slávnych sestier alebo si len tak pozrie video z najnovšiej party tohto neuveriteľne populárneho rodinného klanu. Ako sa však tieto navonok dokonalé ženy vobec stali slávnymi a čo najšokujúcejšie sa stalo v ich živote?

Prečítajte si: Vďaka jednej veci má sexi "Kardashianka" perfektné vlasy: Neuveríte, čo robí pred spaním

Kim Kardashian naozaj pozná, čo je to manželstvo

Druhá najstaršia sestra Kardashianová je právom jednou z najsledovanejších celebrít. Okrem vlastnej módnej značky a účinkovaní v niekoľkých menej slávnych filmoch ju totiž zviditelnili i udalosti, na ktoré samotná celebrita vôbec nie je hrdá. Počnúc únikom sexuálneho videa, ktoré natočila so svojím vtedajším priateľom Rayom J až po prvé nevydarené manželstvo s Krisom Humphriesom tvrajúce naozaj šokujúcich 72 dní.

Okrem zákulisných informácií, ktoré tvrdia, že daná svadba bola len ťahom na získanie ešte väčšej popularity si Kim vyslúžila kritiku i za prehnaný ceremoniál a vydanie parfumu Kim Kardashian Love, ktoré sa uskutočnilo  v rovnaký deň ako samotná svadba.

Inšpirujte sa: Rebríček najsexi žien sveta podľa mužov: Páni pozor, z týchto krások sa vám zatočí nielen hlava...

V súčasnosti tvorí Kim so svojím druhým manželom, raperom Kanye Westom jeden z najsledovanejších párov a nešokuje len svojimi outfitmi či veľkosťou pozadia, ale i informáciami o lúpežnom prepade a násilnom zviazaní, ktorého obeťou sa stala počas pobytu v parížskom hoteli.

Plastické operácie jedna za druhou

Ani mladšia sestra Khloe v rodinnej tradícii nezaostáva a v snahe o dokonalosť nechala len máločo na svojej postave bez chirurgického zásahu. Pravdou je, že hlava rodiny a pracovne vyťažená matka, ktorá je manažérkou všetkých svojich dcér, Kris Jennerová chcela, aby sa Khole plastickej operácii nosa podrobila už ako deväťročná!

To, na čo bolo vtedy možno ešte priskoro je však už dávno realitou spoločne s ďalšími skáršľovacími kúrami, ktoré Khole podstúpila, a o ktorých sa nehanbí hovoriť.  Záujem médií si táto vysoká blondínka zaslúži i vďaka svojmu búrlivému životu. Do manželstva vstúpila len mesiac po tom, čo sa zoznámila s basketbalovým hráčom  Lamarom Odomom. Ich vzťah však stroskotal veľmi rýchlo, a to hlavne kvoli Lamarovej drogovej závislosti a neprekonateľným povahovým rozdielom.

Mohlo by vás zaujímať: After party Victoria's Secret: Modelky ukázali viac ako krídla a krásne kúsky spodnej bielizne

Najmladšia, no najkontroverznejšia zo sestier

Neoslávila ani dvadsiatku a už má mladučká Kylie Jenner za sebou poriadny kus cesty. Z večera do rána sa stala idolom miliónov dievčat po celom svete a jej značka dekoratívnej kozmetiky zaplavila internet.

Mladučká Kylie, ktorá namiesto sexice pripomínala skor šedú mišku rodiny, si však už v šestnástich rokoch nechala zväčšiť pery pomocou injekcií a zbavila sa tak časti tela, ktorá jej uberalo na sebavedomí. Problémom však neboli samotné injekcie, ale spôsob, akým sa Kylie snažila okolie presvedčiť, že jej krásne a zvodné plné pery sú absolútne prirodzené a ich viditeľné zväčšenie je len výsledkom dospievania. Jej fanúšikovia jej dovtedy uverili čokoľvek, no tu sa, takpovediac, zábava skončila.

Caitlyn alias Bruce Jenner

Najkontoverzenjšou z Kardashian-Jennerovského klanu je však jednoznačne Caitlyn Jenner, donedávna ešte známy Bruce Jenner, olympijská hviezda dekatlonu. Bruce Jenner, ktorý s Kris Jennerovou žil vyše dvadsať rokov a splodil s ňou dve krásne dcéry totiž už niekoľko rokov bojoval s vlastnou identitiou. Nakoniec sa pred niekoľkými rokmi rozhodol vyjsť s pravdou von a dal sa preoperovať na ženu.

A tak vznikla Caitlyn Jennerová, jej príbeh zaplavil celý svet, na Twitteri získala len počas niekoľkých hodín neuveriteľné množstvo  fanúšikov a Kendall  s Kylie mali odrazu ešte jednu mamu. To, že sa s novou situáciou vyrovnali je zjavné. Niet sa však čo čudovať, v tejto rodine je možné naozaj čokoľvek.

Menej výstrední členovia rodiny ako Kourtney či Rob Kardashian popri svojich súrodencoch vyzerajú naozaj nudne, nemyslíte?

Ktorá zo sestier Kardashian/Jenner sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 377 ľudí

- Najčítanejšie -