Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, akú zmenu musela postúpiť Margot Robbie kvôli filmovej úlohe: Výrazne pribrala a je na nespoznanie!

Zahraničné celebrity

Svet hollywoodskych hercov nie je vždy pozlátko a svoje o tom vie aj slávna herečka Margot Robbie. Očarujúca kráska bola obsadzovaná do filmov, kde hrala sexi a príťažlivé postavy, až doteraz!

Herečka je momentálne súčasťou pripravovaného filmu, kde si zahrá autentickú postavu krasokorčuliarky. Podmienkou filmovej postavy bolo aj dohoda o pribraní pár kíl navyše. Profesionálna Margot neváhala a obetovala svoju štíhlu postavu kvôli dôležitej úlohe v jej kariére. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi ženy sveta zachytené v civile: Spoznali by ste ich i bez mejkapu a krásnych rób?

Najsexi žena sveta

Inokedy sexi kráska je dnes na nespoznanie. Zamaskovaná parochňou a vyťahaným oblečením natáčala nové scény do pripravovaného filmu. Zmena je v tomto prípade naozaj obrovská a musíme uznať, že život herečky nie je taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať. Hollywoodski herci musia brať svoju prácu profesionálne, zodpovedne a postupovať podľa požiadaviek režiséra. Práca herca prináša vo veľa prípadoch aj obety, ako zmenu vzhľadu. V tomto prípade jej k autentickej podobe dopomohli aj šikovné ruky maskérov, ktorí jej pár kíl pridali aj vypchávkami či šikovným mejkapom. 

Zdravie je prvoradé

Treba však uznať, že herecká kariéra je vo veľa prípadoch náročná a balancuje na hrane so zdravím. Slávni herci natočia ročne niekoľko filmov, kde musia spĺňať rozličné vzhľadové požiadavky. Predstavte si, že v jednom filme hrá Margot Robie príťažlivú sexicu s dokonalými mierami a v ďalšom postavu s pár kilami navyše. Nielenže to nie je prospešné pre jej zdravie, ale ani psychiku. 

Pod dohľadom lekárov

Slávni herci sú však pod dohľadom profesionálnych lekárov, s ktorými konzultujú každý jeden krok. Keď dostanú pracovnú ponuku, kvôli ktorej majú pribrať pár kíl navyše, ihneď sa zveria do rúk špecialistov. Práve oni im vytvoria jedálniček na mieru, vďaka ktorému naberú kilá navyše, ale neohrozia svoje zdravie. Zároveň sú pravidelne kontrolovaní rôznymi vyšetreniami ako je stav hladiny cukru a cholesterolu v krvi. 

Náročný proces

Najnáročnejšia časť je dostať sa do pôvodnej veľkosti po skončení nakrúcania filmu. Najúčinnejšie sú očistné kúry, ktoré pripravia organizmus na správny štart. Ďalej je to diéta založená na prijímaní zeleniny a bielkovín. Zo svojho jedálnička striktne vylúčia tuky, cukry a sacharidy. Podobným procesom si v minulosti prešla aj známa herečka Renée Zellweger, ktorá stvárnila postavu zúfalej Bridget Jones. Hviezda priznala, že to bolo náročné obdobie plné odopierania, ale nakoniec to zvládla a schudla do svojej pôvodnej veľkosti. 

Prečítajte si: Päť celebrít, ktoré zďaleka nemajú veľkosť XS a vyzerajú dobre: Tieto známe osobnosti uznávajú sexi krivky!

Pevná vôľa

Veríme, že herecká úloha neprinesie Margot žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Okrem hereckej kariéry má Margot aj zmluvu s modelingovými agentúrami a je tvárou mnohých módnych značiek, takže návrat do pôvodnej veľkosti je pre ňu samozrejmosťou. Obdivujeme jej radikálne rozhodnutie a odhodlanie pre prácu, vďaka ktorej je ochotná nachvíľu prísť o titul najsexi ženy sveta. Jej zanietenie je však také silné, že pri jej životnom nasadení sa na nás bude onedlho opäť usmievať z obálok módnych magazínov.