Presunúť na hlavný obsah

Beyoncé láme rekordy: Len 24 hodín od zverejnenia tehotenstva zarobila 6 miliónov a šialenstvo pokračuje

Zahraničné celebrity

6 miliónov za 24 hodín, to je rekord hodný asi naozaj len Queen B. No Beyoncé pokračuje a pridáva stále viac svojich nielen tehotenských fotografií... Čo myslíte, aký život čaká dvojičky, ktoré nosí pod srdcom?

Jediná fotografia rozpútala šialenstvo 

Beyoncé sa podarilo to, čo len máloktorej, ak vôbec nejakej celebrite. Svojou fotografiou len v spodnej bielizni, zahalená čiastočne závojom a obklopená kvetmi oznámila na svojej sociálnej sieti radostnú novinu a zároveň rozpútala hotové šialenstvo. Veď, ktorá žena dokáže zarobiť za 1 deň 6 miliónov len na tom, že uverejní na Instagram svoje foto s tehotenským bruškom a k tomu pridá tento komentár? „Radi by sme sa s vami podelili o našu lásku šťastie. Boli sme požehnaní hneď dvakrát. Sme neuveriteľne vďační za to, že naša rodina sa rozrastie o dvoch, a ďakujeme za všetky priania. Carterovci.“ 

Mohlo by vás zaujímať: Po nevere je manželstvo Beyoncé a Jay- Zho silnejšie: Láska a dieťa dokážu prekonať všetko

Šialenstvo pokračuje, lajky pribúdajú

Beyoncé posmelená priaznivými reakciami svojich fanúšikov neváhala a pochválila sa aj ďalšími fotografiami, ktoré zverejnila na svojej stránke beyonce.com. Tie zachytávajú napríklad aj jej dcéru Blue Ivy alebo ju samotnú ako éterickú vílu, dokonca pod vodou. Naviac, krásna Beyoncé nie je na slovo skúpa a na komentároch rozhodne nešetrí. Vidieť, že jednoducho prekypuje momentálne spokojnosťou a šťastím. 

Čítajte tiež: Milostná kauza, ktorou žije celá Amerika: Táto žena vraj zničila manželstvo speváčky Beyoncé!

Z malej Blue Ivy bude staršia sestra 

Jay Z a Beyoncé svoju dcéru Blue Ivy milujú nadovšetko. Až tak, že jej doprajú všetok luxus, ktorého sú len schopní. Najluxusnejšie hračky vykladané Swarovského kryštálikmi či dokonca diamantmi, najluxusnejšia garderóba od svetoznámych návrhárov, ktorí sa doslova bijú o to, aby ju mohli obliekať spolu s jej slávnou mamou. Malá princezná však už onedlho nebude sama a dá sa predpokladať, že rovnako rozprávkový až extravagatný život dopraje táto prominentná dvojica aj svojim dvojičkám. 

Neprehliadnite: Extravagantný život princeznej v číslach: Dcéra Beyoncé a Jay z-ho si žije naozaj na vysoej nohe!

Nechajme sa teda prekvapiť, akými novinkami či fotografiami nás krásna mamička Beyoncé ešte poteší počas nasledujúcich mesiacov tehotenstva. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus