Presunúť na hlavný obsah

Najžiadanejšie krásky z Instagramu, po ktorých muži bažia: Pozrite sa, aké ženské zbrane predvádzajú!

Zahraničné celebrity

Mladé krásne, populárne a svet ako aj muži im ležia pri nohách. Stačí, ak uverejnia na Instagrame jednu svoju fotografiu v plavkách alebo spodnej bielizni a ich zástup fanúšikov sa v momente rozšíri.

Emily Ratajkowski

Tmavovláska je stelesnením sna každého muža, bez debaty. Štíhla postavička, útly driek a k tomu bujné poprsie, ktoré je naviac aj prírodným dielom. To sa len tak nevidí vo svete modelingu. Emily si je vedomá svojich kvalít a aj toho, ako na mužov pôsobí a veľmi rada sa pochváli  aj takýmito zvodnými fotografiami v plavkách. 

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi modelka súčasnosti na najkrajších záberoch kariéry: Kvôli týmto fotografiám spustila vlnu diskusií

Selena Gomez

Nasledovanejšia celebrity roka 2016 na sociálnych sieťach a ani nevie, ako sa k tomuto titulu dopracovala. Jednoducho ju ľudia a predovšetkým muži milujú. Niet sa čo diviť... Dievčensky pôsobiaca tvár, bujná tmavá hriva, postava krv a mlieko, k tomu uverejnených niekoľko takýchto záberov na Instagrame a muži slintajú, čo poviete? 

Devin Brugman

Táto dievčina je možno pre väčšinu z nás menej známa, no keď si prezriete jej instagramový profil, zistíte, že pre zvyšok sveta je viac než žiadaná. Devin sa preslávila svojou vášňou k bikinám, v ktorých sa pravidelne ukazuje na svojej sociálnej sieti. Ak teda ide o celebritu, ktorá má najviac fotografií v bikinách, potom jej patrí rozhodne prvé miesto. K tomu ešte postava krv a mlieko a výsledný efekt je na svete. 

Čítajte tiež: Táto kráska je titulovanou bikini kráľovnou Instagramu: Pozrite sa na tú postavu!

Gigi Hadid

Táto kráska je naozaj výsledkom skombinovania tých správnych génov. Hoci mnohí oponujú, že Gigi nie je typická modelka s modelkovskými mierami, pretože jej postava bola skôr krv a mlieko, poctivo na sebe maká a výsledok je viac ako oku lahodiaci. K tomu jej nadpozemsky krásna tvár a niet nikoho, koho by okamžite nedostala. 

Kendall Jenner 

Kde je Gigi Hadid, tam musí byť bezpodmienečne aj jej najlepšia, rovnako slávna priateľka z rodu Kardashian-Jenner. Sexi pohľad šelmy, sexi postavička, sebavedomie na rozdávanie, ambicióznosť, ktoré pretavuje do profesie modelky. Pri nej doslova a do písmena platí, že stačí jedna jej fotografia, na ktorej nemusí byť ani nahá, či polonahá a pribudne jej cez tisíce ak nie milióny laikov. To je už čo povedať. 

Rihanna 

Fotografie tejto speváčky na Instagrame sú stále odvážnejšie. Barbadoská čokokráska patrí rozhodne k tým najviac sledovaným za posledný rok práve vďaka takýmto sexi záberom, ktorými sa rada pochváli. Nielenže je nesmierne talentovaná, o čom svedčí aj počet jej ocenení, ale má aj telo ako bohyňa, súhlasíte? 

Neprehliadnite: Známa modelka odhalila tajomstvo perfektného zadku: Toto robí v kuchyni každý deň

Taylor Hill 

O niečo menej známa kráska, ktorá však o fanúšikov núdzu nemá a na svojom konte má veľa významných spoluprác s prestížnymi módnymi domami. Ďalšia, veľmi mladá modelka z radu anjelikov Victoria´s Secret, ktorá bola v roku 2015 menovaná istým magazínom za najsľubnejšiu modelku a naozaj sa jej darí. Keď sa k tomu všetkému pridá pár takýchto dráždivých záberov...

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus