Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie zarábajúca supermodelka predviedla na instagrame svoj skrytý talent. Ten však niesol aj skryté posolstvo

Zahraničné celebrity

Kto si myslí, že modelky sa vedia len prechádzať po móle a nič viac, veľmi sa mýli. Teda aspoň jedna z nich predviedla aj ďalší talent, o ktorý sa s nami podelila na svojej sociálnej sieti. Čo ním chcela odkázať?

Boho bohyňa s nežným hlasom

Modelka, ktorá je momentálne už na modelkovskom dôchodku a naplno sa venuje predovšetkým svojej rodine sa rozhodla ísť s kožou na trh a predviedla sa netradične, v úlohe speváčky. Ako boho bohyňa oblečená v nežnej a nevinnej bielej, s kvetom vo vlasoch, s gitarou v ruke a nielen nežným úsmevom, ale aj spevom, je doslova neodolateľná. Naviac ten bazén aj s oceánom ako pozadie, to už vyvoláva malú závisť, čo poviete?

Mohlo by vás zaujímať: Brutálny jedálniček hviezdneho páru odhalený: Z toho, čo zje denne táto brazílska gazela, vám padne sánka!

 

Obrigada @AnaVilelaoficial por ter criado uma música tão verdadeira. A letra é tão inspiradora que até me arrisquei a cantar #trembala #mandandoamorThank you @AnaVilelaoficial for such a truthful song.The lyrics are so inspiring that I decided to take a risk and play it. #sendinglove Lyrics: It's not about having all of the people in the world for you It's about knowing that somewhere someone is looking after you It's singing and being able to hear more than your own voice It's about dancing in the rain of life that's falling on us. It is knowing to feel the infinity in a universe so big and so beautiful It's knowing to dream And so make it worth every verse, of that beautiful poem about believing It's not about getting on top of the world, knowing that you won It's about the climb and feeling that the way just made you strong It's being shelter and also home for other hearts And this way have friends with you in all of the situations We can't have everything What would be the fun in this world if it was like that That's why I rather have the smiles, and the gifts that life brought closer to me It's not about everything that your money is able to buy But all of the moments and smile that we get to share all around Not about running against the time to always have more Because when you least expect, your life ran out of time Just hold your son in your arms smile and hold tight your parents while they are here Cause life is a Bullet train , and we are only passengers waiting to leave

Video uverejnené používateľom Gisele Bündchen (@gisele),

 

VIDEO: Koho pieseň sa odvážila modelka vlastne zaspievať? Ide o španielsky song speváčky Any Vilely, "Trem-Bala", ktorá v origináli znie takto...

Nechala sa inšpirovať

Musíme však uznať, že Gisele to neskutočne pristane aj v tejto hudobnej póze a svoje verejné odhalenie doposiaľ skrytého talentu okomentovala týmito slovami: "Taký pravdivý song. Jej texty sú natoľko inšpirujúce, že som sa rozhodla zariskovať a zahrať to", prezrádza krásna Gisele. 

Neprehliadnite: Čaká Hollywood ďalší rozvod? U najobľúbenejšej prominentnej dvojice sa najnovšie toto slovo skloňuje

Krásny odkaz pre fanúšikov

Hoci Gisele povolanie modelky nemieni vymeniť za spevácku kariéru, svojím krátkym vystúpením chcela fanúšikom odkázať pre nový rok presne toto: "Nechajme ísť veci, ktorým sme slúžili, a otvorme svoje srdce všetkým skúsenostiam, ktoré nám život v tomto roku prinesie. Vytvárajme si krásny svet, v ktorom chceme žiť", doplnila na sociálnej sieti topmodelka, ktorá sa možno rozhodla splniť si takto svoj hudobný sen a inširovať svojich fanúšikov. 

Čítajte tiež: Neuveríte, ale Ashton Kutcher, Giselle Bundchen a ďalší sú z dvojičiek: Takto vyzerajú!

K tomuto niet, čo viac dodať. Gisele to povedala krásne. Nechajme sa teda inšpirovať ňou, ako sa nechala inšpirovať ona a plňme si tento rok sny...