Presunúť na hlavný obsah

Známa modelka odhalila tajomstvo perfektného zadku: Toto robí v kuchyni každý deň

Zahraničné celebrity

Za krásnym pozadím sa skrýva poctivé cvičenie a strava. My vám prezradíme tajomstvo známej modelky, s ktorým to bude o niečo jednoduchšie.

Nielen štíhle bruško, ale aj sexi pozadie si môžete vypracovať práve v kuchyni. Tentokrát to však nebude o jedle, ale o krátkom cvičení.

Prečítajte si aj: BOX: Fenomén, ktorý si získal srdcia tých najkrajších žien sveta: Takto formuje postavu

Krásna modelka Gigi Hadid robí pri každej návšteve kuchyne jeden cvik, vďaka ktorému má dnes ukážkové a hlavne sexi pozadie.

15 drepov

Modelka si počas príprav na VS show zavesila na chladničku v kuchyni lístok, ktorý jej pripomínal, že vždy keď prejde okolo chladničky je povinná urobiť 15 drepov. Pre Gigi to bol perfektný trik, pomocou ktorého si vždy pripomenula na povinnosť a sľub, ktorý uzavrela sama so sebou. Nerobila to pre nikoho iného iba pre seba, svoju vysnívanú postavu a aj práve kvôli tomu sa to snažila dodržať.

Mohlo by vás zaujímať: Raňajky v podaní dokonalých modeliek vyzerajú takto: Zjedia toho viac, ako by ste predpokladali

Výsledok drepov je už po niekoľkých dňoch viditeľný a tak si Gigi týmto milým spôsobom vypracovala ukážkové pozadie, ktoré predviedla aj na prehliadkovom móle. Gigi je skvelým príkladom toho, že aj na maličkostiach a malých zmenách v cvičení, či jedálničku záleží. Hlavné je sa nevzdať a sľub poctivo dodržať.

Skúsili by ste niečo podobné?

spolu hlasovalo 264 ľudí

áno
196
nie
68