VIDEO: Modelka Barbora Bakošová zdedila krásu po mame: Vďaka tomu si môže dovoliť zjesť čo chce a nepribrať

Mladá ambiciózna kráska nám porozprávala o jej zdravom životnom štýle, novoročných predsavzatiach, ale aj tajomstve, vďaka ktorému sa udržiava vo forme.

Sympatická modelka prezradila Feminity, komu vďačí za svoju postavu

Sympatická modelka prezradila Feminity, komu vďačí za svoju postavu

Zdroj: Ján Zemiar

Na štvrtkovej WBW párty sme tentokrát stretli modelku a moderátorku Barboru Bakošovú, ktorej patril legendárny večierok v klube Great. Známa akcia, ktorú organizuje agentúra Cherry & Cherry patrila mladej a šikovnej kráske, ktorá nám porozprávala aj to, či verí na novoročné predsavzatia.

Prečítajte si aj: Sexi Slovenky stredobodom pozornosti: Známa návrhárka sršala sexepílom, zo Celeste Buckingham je už žena

Príroda jej nadelila dobrú genetiku

1.vicemiss súťaže Miss Slovensko 2015 sa popri svojej práci musí starať o svoje telo a byť vo forme. Za jej dokonalou postavou sa však neskrývajú žiadne zákroky či drastické diéty. Barbora je jedna z tých šťastných žien, ktorej príroda nadelila dobré gény a za štíhlu postavu vďačí svojej mame. „Ja sa určite musím poďakovať génom, pretože aj moja mamina, ktorá nemá teraz toľko veľa času, aby sa o seba starala, má veľmi dobrú postavu. Celkovo v našej rodine sú športovci, či už rekreačne alebo profesionálne. Ja si myslím, že som si to odmakala ako malá, lebo odmalička som športovala ako profesionálna tanečnica, čiže teraz to zúročujem v tomto období,“ hovorí krásna Barbora.

Zatiaľ si len užíva benefity, ktoré jej dobrá genetika priniesla, keďže na sebe nepocítila žiadne zmeny s prichádzajúcim vekom, ako to tvrdí jej okolie. „Všetci hovoria, že toto obdobie je prelomové, že začnem naberať kilá. Mám to šťastie, že si môžem dovoliť jesť naozaj hocičo, ale samozrejme mi záleží na tom, ako vyzerám, pretože je to súčasť môjho povolania,“ dodáva krásna modelka.

Súčasťou jej každodenného života je aj cvičenie, ktoré však praktizuje nielen kvôli kondícii či udržaní sa vo forme. Krásna misska na sebe pocítila, že ak vynechá cvičenie, klesá jej energia a cíti sa unavená. „Cvičím najmä jogu a pilates, lebo pri tom sa cítim veľmi dobre a aj si pritom vyvetrám hlavu. Na druhej strane, nenávidím behanie a vedia to o mne všetci moji známi,“ dodáva s úsmevom.

Tajomstvo pre zdravie a krásu

Jej tajomstvom na krásu je aj rituál, ktorý si zaviedla a praktizuje ho každé ráno. „Pijem ráno zelený jačmeň a cez deň veľa vody. Ja si myslím, že na moju detoxikáciu naozaj stačí to, že mám pravidelný prísun tekutín. Zelený jačmeň, ktorý pijem každé ráno, by som naozaj všetkým odporučila. Nemôžem však povedať, že to všetkým pomôže, je to naozaj individuálne,“ radí krásna moderátorka.

Ambicióznej modelky sme sa opýtali aj na novoročné predsavzatia a ciele do nového roku. „Kedysi som si dávala konkrétne predsavzatia, ale väčšinou mi vydržali tak prvý týždeň v novom roku. Určite by som chcela ďalej pracovať na osobnom rozvoji, zlepšovať sa v tom, čo robím a takisto sa venovať štúdiu. S tým sa budem snažiť skĺbiť moju prácu čo najviac, aby sa teda aj moji fanúšici tešili z mojich úspechov. To je asi také moje predsavzatie, aby bol rok 2017 lepší ako ten pred ním,“ priznáva ambiciózna kráska.

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky v spoločnosti: Tieto krásky prišli v sprievode svojich partnerov, pozrite, ako im to pristalo

FEMINTY TV: Barbora Bakošová o zdravom životnom štýle a plánoch do budúcna

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba