Presunúť na hlavný obsah

Naše Slovenky sú dôkazom toho, že aj v zime sa dá vyzerať dobre: Pozrite si výber ich najlepších outfitov

Slovenské celebrity

Vkus, elegancia a štýl sú tajnými zbraňami našich krásnych slovenských žien. Čo poviete, pristane im to?

Ak milujete módu, tak vás ani chladné počasie nezastaví. Tak podobne sú na tom aj tieto známe slovenské ženy.

Prečítajte si aj: Pozreli sme sa na štýl našich známych tvárí: Myslíte si, že najdrahšie kúsky sú automaticky aj najštýlovejšie?

Dominika Cibulková

Musíme uznať, že úspešná tenistka Dominika Cibulková má skutočne exkluzívny šatník. Nielen v zime, ale aj počas celého roka. Kožušiny a kabáty od výmyslu sveta sú jej doménou.

Katka Manová

Bývalá kráľovná krásy Katka Manová má tiež vo svojom šatníku štýlové kúsky. Hoci sa len nedávno stala mamičkou, vyzerá perfektne a hlavne štýlovo.

Michaela Kocianová

Modelka z Elite Bratislava Michaela Kocianová vystrieda počas roka niekoľko krajín. Jej šatník je však pripravený na každé počasie. Hoci nedá dopustiť na čiernu, nebojí sa ani farieb. Práve tie ku zime patria.

Andrea Verešová

Modelka a matka Andrea Verešová si rovnako potrpí na módu a aktuálne trendy. Jej dokonalej postave pristane takmer všetko a ani v čiapke nevyzerá zle.

Karin Haydu

Herečka Karin Haydu má osobitý štýl obliekania. Extravagantné kúsky kombinuje s klasickými a práve vďaka tomu sa vždy odlíši. Aj v zime vie, čo na seba a my osobne voľbu modrého kabáta chválime.

Inšpirujte sa: „Camel Coat“ je túto zimu nevyhnutnosťou: Ako kombinovať najobľúbenejší kúsok vášho šatníka?

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins pôsobí dobre v každej situácii a ani na horách tomu nie je inak. Jej výhodou je, že každý outfit prezentuje so štýlom a sebavedomím.

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová má vo svojom šatníku výber toho najlepšieho. Luxus a elegancia sú veci, ktoré Alenu najviac reprezentujú. 

Čo poviete, ktorý štýl známej Slovenky je vám najbližší?

spolu hlasovalo 506 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus