Presunúť na hlavný obsah

Anjelik Victoria´s Secret Taylor Hill: Neuveríte, komu táto mladučká kráska vďačí za to, že dostala svoje krídla

Zahraničné celebrity

Nádherná Taylor Hill, ktorá sa prechádza po móle šou Victoria´s Secret už od roku 2014 a svojou krásou udivuje celý svet sa k modelingu dostala naozaj nevšedným spôsobom.

Táto mladá kráska pôvodom z Colorada odmalička milovala jazdenie na koni a presne to sa jej stalo osudným. Práve v čase, keď sa v stajni venovala svojmu koňovi si ju totiž všimol známy fotograf a narovinu sa jej matky opýtal, či sa jej dcéra venuje modelingu. Obe zostali náramne zaskočené a v šoku odpovedali nie. Fotograf sa však nedal odbiť a Taylorinej matke prízvukoval, že by jej krásna dcéra mala začať s modelingom.

Inšpirujte sa: Čo sa stane, keď supermodelka takéhoto kalibru zaexperimentuje a ostrihá sa na chlapca? Presne toto!

A tak sa z mladučkej Taylor stala prvotriedna supermodelka, ktorá za päť rokov stihla pracovať pre mnohé svetové značky vrátane DKNY, Ralph Laurena či Vivienne Westwood, ale aj obchodné reťazce ako H&M a Forever 21.

Prečítajte si: Akých partnerov majú najsexi anjelikovia Victoria´s Secret? Predstavujeme vám mužov "šťastlivcov"

Modelka však okrem krásy a nevšedného začiatku kariéry šokuje i svojou rebéliou v oblasti stravovania. Prekvapivo si táto dvadsaťročná kráska napriek modelingu a prísnemu stravovaciemu režimu anjelov Victoria´s Secret rada dopraje aj niečo nezdravé.

O svoju postavu sa však zároveň pravidelne stará a tvrdý workout patrí k jej životnému štýlu. Ako dieťa sa totiž okrem jazde na koni zúčastňovala gymnastických súťaží a náročné tréningy boli súčasťou jej života. Námaha sa však naozaj vyplatila, a táto kráska sa naozaj nemá za čo hanbiť, čo poviete?