Presunúť na hlavný obsah

Viete, ako vyzerá jedna z najsexi žien sveta bez make-upu? Nenalíčená kráska pôsobí v súkromí ako nevinné dievčatko

Zahraničné celebrity

Modelku Barbaru Palvin vníma okolie ako jednu z najsexi žien na svete, v skutočnosti je však nenápadné dievča.

Aj tu je dôkaz, čo dokáže sila mejkapu, sexi šiat a zvodných póz. Mladá modelka je však v súkromí niekto úplne iný. Módny biznis ju stavia do pozície zvodnej krásky a sexi dračice, keď sa však pozriete na fotografie krásnej modelky zo súkromia, pochopíte, kde je pravda.

Mohlo by vás zaujímať: Spoznávate na fotografii celosvetovo úspešnú slovenskú topmodelku? Dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým!

Nevinné dievčatko

Barbara Palvin začala s modelingom už ako trinásťročná, keď ju modelingoví skauti objavili na ulici. Jej raketová kariéra ju vyšvihla na titulky módnych časopisov a neskôr podpísala aj zmluvu so známou značkou Victoria´s Secret. Barbara fotí najčastejšie v plavkách a sexi spodnej bielizni, čo sa stalo jej devíziou. Dvadsaťtriročná modelka je však v súkromí nenápadné dievča, ktoré sa vôbec necíti ako zvodná sexica.

Sexi póza pred svetom

Krásnej modelke, ktorá je pôvodom z Maďarska, prischla nálepka zmyselnej krásky so zvodným pohľadom. V skutočnosti je to len póza, ktorú hrá pred svetom a ktorá jej zaručila sľubnú modelingovú kariéru. Barbara berie fotenia v spodnej bielizni ako svoju prácu a ako mini hereckú rolu. Mimo fotoaparátov je však úplne normálne dievča, ktoré sa odlišuje od sexi modelky. 

Nenápadná Barbara

23-ročná kráska sa v súkromí vôbec nelíči a najpohodlnejšie sa cíti v tričku, džínsach a teniskách. Značia o tom aj fotografie na jej sociálnej sieti, kde ukazuje svetu aj svoju prvú tvár. Barbara je obyčajným dievčaťom, ktoré sa na nič nehrá a najradšej je sama sebou. Modeling berie ako skvelú príležitosť pre život, ale so životom modelky sa vôbec nestotožňuje. 

Má iné priority

Nežije klasickým životom modelky a málokedy ju uvidíte na párty či v drahom outfite. Skromná kráska si nepotrpí na bujaré večierky ani škandály a paparazzi majú čo robiť, ak ju chcú niekde zachytiť. Svoj osobný život si dôkladne stráži a nemá potrebu sa ukazovať v spoločnosti. Zdá sa, že pôvabná modelka to má v hlave správne nastavené a vyznáva iné priority ako väčšina modeliek. 

Prečítajte si aj: Nezameniteľný štýl krásnej modelky z agentúry Elite: Erika Palkovičová vás presvedčí, že v jednoduchosti je krása

Paradox

Málokto však tuší, že zvodná modelka z Victoria´s Secret vôbec nie je taká, ako ju vníma okolie. Nevedomosť ľudí zaraďuje modelky automaticky do „jedného vreca“ a neuvedomuje si, že mnohé z nich sú v skutočnosti úplne iné. Sympatická modelka je však dôkazom, že aj napriek prednostiam akými disponuje nevidí zmysel života len v povrchnej kráse, ale aj hlbších prioritách. Barbara je skvelou inšpiráciou pre mnohé ženy, že aj napriek modelingovému priemyslu si zanechala svoju osobnosť, nepodľahla tlaku spoločnosti a je stále tým skromným dievčaťom ako na začiatku svojej kariéry.