Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, čo stojí za štíhlymi postavami kráľovskej rodiny: Za všetkým je vec, ktorú robí práve samotná Kate

Zahraničné celebrity

Hoci sa Kate zdravo stravuje, štíhla postava kráľovskej rodiny stojí na niečom, čo vás zrejme pobaví.

Kráľovská rodina si tak ako na životný štýl, potrpí aj na samotné jedlo. Avšak je tu jedna vec, vďaka ktorej princ William nedávno vyhlásil, že aj on sám má štíhlu postavu.

Prečítajte si: Sestry z kráľovskej rodiny Kate a Pippa sú si také podobné a zároveň také odlišné: Ktorej štýl sedí viac vám?

Keď ide o varenie, Kate rada prekvapuje kráľovskú rodinu svojimi receptami. Ona sama varenie zbožňuje. Je to pre ňu určitý druh relaxu a práve preto sa v kuchyni zbytočne nestresuje. Hoci má pocit, že je dobrá kuchárka, princ William má na celú vec iný názor. Na nedávnej charitatívnej akcii spojenej s varením pred kuchármi vyhlásil, že Kate nie je dobrou kuchárkou. "To je dôvod, prečo som taký chudý."

Predpokladáme, že tieto slová mali skôr pobaviť, ako uraziť. Sama Kate vzala manželove slová s humorom a úsmevom na tvári. Ich manželstvo je aj po piatich rokoch ukážkové a dôkazom toho sú aj dve krásne deti.

Za štíhlymi postavami kráľovskej rodiny okrem nešikovného varenia princeznej Kate stojí hlavne vyvážená a pestrá strava. Kate tiež prezradila, že tajomstvom sú jej vlastné deti, ktoré si vyžadujú neustálu pozornosť a vďaka nim je celý deň na nohách.

Mohlo by vás zaujímať: Golden Globe 2017: Pôvabná Emma Stone, sexi Emily Ratajkowski a nenechajte si ujsť dámu, ktorá mala róbu večera!

Aké je vaše tajomstvo chudnutia?

spolu hlasovalo 436 ľudí

cvičenie
110

- Najčítanejšie -