Presunúť na hlavný obsah

Spoznávate na fotografii celosvetovo úspešnú slovenskú topmodelku? Dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým!

Slovenské celebrity

Naša krásna Slovenka vyzerá z roka na rok lepšie a hlavne príťažlivejšie. Pozrite sa na jej aktuálnu fotografiu.

Topmodelka Adriana Sklenaříková patrí aj po rokoch ku našim najkrajším ženám. Vďačí za to perfektnej postave a hlavne svojim rekordne dlhým štíhlym nohám.

Prečítajte si aj: Dlhonohé krásky, ktorým učarovali nižší muži: Tieto Slovenky a Češky doslova žiaria a výška tu nehrá žiadnu rolu

Ak ste Adrianu na fotografii z minulosti spoznali, predpokladáme, že to bolo hlavne vďaka jej dlhým nohám. Je ťažké uveriť, ako sa topmodelka rokmi zmenila a dnes vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

Hoci sa modelingu už profesionálne nevenuje, stále má čo ponúknuť. Momentálne podniká v kozmetickom priemysle a možno aj vďaka tomu pôsobí stále tak dobre. Okrem iného predpokladáme, že za tým všetkým stojí aj jej druhý manžel a podnikateľ André, pri ktorom Adriana žiari šťastím.

Mohlo by vás zaujímať: Známe Slovenky sú šik aj v súkromí: Ležérna Adriana Karembeu, Verešová dámou za každých okolností a iné!

Adriana aj vo svojich 45 rokoch patrí k najkrajším ženám sveta a hlavne najkrajším Slovenkám. Nie je to však len zásluha toho, ako vyzerá, ale celkovej charizmy a osobnosti.

Páči sa vám topmodelka Adriana Sklenaříková?

spolu hlasovalo 772 ľudí

áno
704
nie
68

- Najčítanejšie -