Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa, čo so sebou spravila "dokonalá" Kim Kardashian: Pri pohľade na fotografiu spred troch rokov, nebudete chápať

Zahraničné celebrity

Kim je vždy dokonale upravená, zladená a štýlová. Pred pár rokmi sa však na chvíľu zmenila na úplne inú osobu, podľa ktorej by ste ju len ťažko spoznali.

Kim Kardashian patrí k najsledovanejším osobám zahraničného šoubiznisu. Fanúšikov pravidelne informuje o všetkom, čo sa v jej živote stane a mnohé ženy by si vedeli dokonca predstaviť žiť jej dokonalý život.

Prečítajte si: Aj vďaka tomuto cvičeniu schudla speváčka Adele desiatky kíl: Inšpirujte sa jej 7-minútovým cvičením na brucho

Aj samotná Kim si prešla od svojej mladosti mnohými premenami a nie vždy vyzerala tak atraktívne ako dnes. Pred troma rokmi podstúpila vďaka reality šou Celebrity Undercover poriadnu premenu, ktorou chcela "otestovať" lojálny prístup svojich fanúšičiek a budúcich asistentiek. Pozrite sa, ako sa na "hrané" interview zamaskovala.

Kim si asistentky otestovala spolu so skrytou kamerou a hoci boli jej zadania náročné, nakoniec ani jedna z prítomných dám nesklamala. Napriek tomu ju ani jedna v utajenej podobe ženy a fanúšičky menom Cynthia, za ktorú sa Kim vydávala, nespoznala. To, ako sa Kim zamaskovala zmiatlo aj jej vlastnú sestru Kourtney, ktorá vôbec netušila o tom, že zamaskovanou ženou je práve ona.

Čítajte aj: Najzaujímavejšie outfity módnej ikony Gigi Hadid: Svetová topmodelka prekvapuje nezameniteľným štýlom!

Spoznali by ste Kim v zamaskovanej podobe?

spolu hlasovalo 111 ľudí

áno
4
nie
107

- Najčítanejšie -