Presunúť na hlavný obsah

Kaia Gerber potvrdila status novodobej biznismenky: S týmto módnym návrhárom bude spolupracovať na novej kolekcii

Móda

Instagramové modelky rozširujú koncept klasických fashion modeliek a rozbiehajú svoju modelingovú kariéru celkom novým smerom. Mená ako Gigi Hadid, Kendall Jenner či Kaia Gerber dodali svojej profesii iný rozmer a rozbiehajú spolupráce s veľkými módnymi menami. Tomuto sa povie využitie slávneho mena, talentu a potenciálu.

Je známou pravdou, že ak chcete patriť k uznávaným „IT“ modelkám je potreba uzatvoriť spoluprácu so známym módnym domom, kozmetickou značkou či vychyteným dizajnérom. V dnešnej rýchlej dobe už nestačí len pekná tvárička a potrebné propozície, ktoré vás dostanú do sveta fashion. Ak sa chcete chváliť statusom novodobej instagramovej influncerky a modelky, je potrebné urobiť presne to, čo Kaia Gerber. 

Prečítajte si aj: Gigi a Bella Hadidové zladené v chanelovských kabátoch: Týmto očarili a to ste ich ešte nevideli od pása dolu

Svet jej leží pri nohách

Mladá módna ikona a dcéra jednej z najznámejších modeliek 90. rokov Cindy Crawford sa rozhodla zobrať šťastie do vlastných rúk a nič nenechala na náhodu. Minulý rok debutovala na týždňoch módy, kde sa po prvýkrát ukázala v role modelky a dnes jej celý svet leží pri nohách. Len 16 ročná kráska dosahuje každým dňom obrovské úspechy vo svete modelingu a jeden taký sa jej podaril aj teraz!

Nadchádzajúca spolupráca

Nedávno oznámila svoju nadchádzajúcu dizajnérsku spoluprácu s legendárnym a uznávaným návrhárom Karlom Lagerfeldom. Mladá ikona a modelka vytvorila líniu módnych kúskov a doplnkov, ktoré sa v septembri 2018 dostanú do obchodov. 

Veľký potenciál

Myšlienka spojiť dva módne svety prišla zo strany známeho návrhára a zdá sa, že aj samotná modelka bola touto ideou nadšená. Veď čo môže byť lepšie pre túto mladú vychádzajúcu hviezdu, ktorá má veľký potenciál, ako módna spolupráca s uznávanou značkou?

Kolekcia inšpirovaná ikonami

Zbierka a nová kolekcia obsahuje oblečenie, šperky, obuv aj slnečné okuliare a celá táto línia je inšpirovaná eleganciou Paríža, ktorá je typická pre Lagerfeldové kolekcie. V spojení s parížskou eleganciou sa však môžete tešiť aj na kalifornský vzhľad inšpirovaný práve mladou módnou ikonou Kaiou Gerber. Už teraz sme zvedaví na výsledok!

Inšpirujte sa: Gigi Hadid a jej prvá kozmetická línia: Vytvorila paletku, ktorá sa vypredala za 90 minút!

Recept na úspech

Modelka Kaia Gerber sa tak pridá k jej hviezdnej kolegyni Gigi Hadid, ktorá ma za sebou ž tretiu úspešnú spolupráciu so známym dizajnérom Tommym Hilfigerom.  Zdá sa, že ak chcete patriť do skupiny „IT“ modeliek, tak sa budete musieť narodiť do veľmi dobrej rodiny, odchodiť ti najlepšie prehliadky a napokon vytvoriť módnu kolekciu so známou značkou. Aké jednoduché, čo poviete?  

- Najčítanejšie -