Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktorej celebrite sa podarilo takto schudnúť a ohúriť na pláži? Inšpirujte sa jej tréningovým plánom!

Zahraničné celebrity

Prinášame vám 7-dňovú výzvu známej celebrity Kourtney Kardashian, ktorá nás očarila svojou vypracovanou postavou. Vďaka tomuto tréningovému plánu sa jej podarilo dopracovať k vysnívanej postave.

Kourtney spolupracuje s trénerom celebrít Donom Brooksom. Cvičiacu metódu, ktorú praktizujú, sa nazýva Don-A-Matrix a zameriava sa na rýchle a dlhodobé výsledky. Zahŕňa vysoko intenzívne tréningy so svalovými vytrvalostnými pohybmi, ktoré tónujú a vyrysujú telo pri spaľovaní tuku. 

Prečítajte si aj: Bella Hadid ma ukážkovú postavu: Inšpirujte sa v lete piatimi typmi cvičenia, ktoré opakuje každé ráno

Ak je jedna vec, ktorá vystihuje Kardashianky, tak je to to, že milujú svoje zadky. Aj samotná Kourtney bola ochotná podstúpiť náročný tréningový plán práve vďaka motivácii vyrysovať telo, ale ponechať si objemné pozadie. Je vám dúfam jasné, že v jej tréningovom pláne sa nachádza množstvo drepov a výpadov. Fotografia pred a po tréningovom pláne hovorí snáď za všetko!

Príprava

Základom jej tréningu je pravidelnosť a zo začiatku jej osobný tréner naordinoval tréningy 3 až 5-krát do týždňa. Keďže je Kourtney aktívnou používateľkou sociálnych sietí, svoje tréningové rutiny si začala pravidelne postovať na svoj osobný profil. Na základe jej pravidelných príspevkov, sme mohli zistiť, o aký typ tréningu ide a vy sa to teraz môžete dozvedieť tiež!

Cvičte ako Kourtney!

Zo začiatku treba podotknúť, že cvičenia nie sú vôbec jednoduché. Jeden tréning trvá cca hodinu a zahŕňa zahrievacie cvičenia, cviky s hmotnosťami a dôkladný strečing. Predstavujeme vám 7-dňovú výzvu podľa Kourtney Kardashian.

Cviky sú zostavené na jeden hodinový tréning. Opakujte po dobu 7 dní a vaša postava snov sa dostaví:

  • 20 minutové začiatočné zahriatie- 1 minúta rýchla chôdza+ 1 minúta drepy  výskokom. 
  • 20 drepov v 3 sériách so závažím- používajte 15kg 
  • 20 brušákov v 3 sériách s loptou alebo medicinbalom
  • 20 výpadov v 3 sériách s medicinbalom 
  • 30 x sklapačky
  • Strečing

Inšpirujte sa: Najväčší mýtus, ktorého sa ženy pri cvičení zľaknú: Takto klameme samy seba v snahe mať krajšie telo

Výsledok

Po týždni týchto intenzívnych cvičení sa budete cítiť  silnejší, štíhlejší a energickejší. Tiež budete mať veľkú dôveru, keď začnete cvičiť v telocvični. Budete cítiť, že viete, čo robíte, keď pôjde o zdvíhanie závažia a schopnosť sa sústrediť na svoju formu. Na konci týždňa si všimnete vystúpenie vašich brušných svalov. Aj keď to bude spočiatku malá zmena, budete schopný ovládať svoje telo oveľa lepšie a zmenu si všimne aj vaše okolie.

Vysnívané telo

Tým, že začleníte tento cvičebný plán do svojej každodennej rutiny, budete piť veľa vody a jesť zdravo, stratíte minimálne 3 kg za jeden týždeň. Ak potrebujete schudnúť, tónovať postavu a cítiť sa istejšie, tieto tréningy sú pre vás ako stvorené. Nebude to ľahké, ale ak chceš zadok ako Kourtney Kardashian, musíte na tom pracovať.

- Najčítanejšie -