Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšia a najsexi ikona pláže: Exotická modelka nás ohúrila dokonalými fotografiami v bikinách

Zahraničné celebrity

Predstavujeme vám exotickú April Love Geary, ktorá sa venuje modelingu. Čokoladová kráska vás očarí dokonalým telom a sexi zábermi z pláže.

Krásna modelka s jedinečným výzorom je dokonalým stelesnením amazonky. Divoká a sexi April je milovníčkou horúcich letných dní a svoje voľné víkendy si najradšej užíva na pláži, o čom svedčia aj jej fotografie. 

Prečítajte si aj: Obľúbené dovolenkové destinácie celebrít: Na tieto úžasné miesta chodí Beyoncé či Nicole Scherzinger

Sexi diva

April patrí k modelkám, ktoré sa rozhodne neboja ukázať svoje telo. A prečo by aj mala, keď sa môže pýšiť naozaj dokonalými krivkami. Jej dlhé nohy, pevné bruško, sexi dekolt a vypracovaný zadok snáď ani nepotrebujú komentár.

Plážová inšpirácia

Exotická kráska je skvelou inšpiráciou pre všetky ženy, ktoré sa chystajú na dovolenku k moru a túžia po hot záberoch. Jej prepracované fotografie pôsobia ako z módneho magazínu a April je v nich naozaj bezchybná. Učte sa od tejto sexi divy a vaše fotografie budú mať zaručený úspech.

Podľahol jej aj známy spevák

Jej šarmu a nezameniteľnému sexepílu neodolal ani slávny spevák Robin Thicke. Dvojica je spolu už vyše roka a ich láska nepozná hraníc. Kto vie, či je práve Robin autorom týchto inšpiratívnych fotografií.

Bezchybné telo

Ak by sa nás niekto opýtal, kto vlastní bezchybné telo, odpoveď by bola jasná. April je podľa nás stelesnením dokonalej modelkovskej postavy, ktorej nechýbajú sexi krivky. Mať také telo ako ona, tiež sa fotíme od rána do večera na pláži. No nie ?

Milovníčka bikín

Krásna modelka je okrem iného aj veľkou milovníčkou róznych strihov bikín. Pri jej častom cestovaní a navštevovaní exotických miest sa jej ani nečudujeme. Sexi brunetka je pre nás zároveň nekonečnou inšpiráciou pri výbere tých správnych bikín. Zaujímalo by nás, koľko ich vlastní doma...

Pozadie za milión

Aj vás pri pohľade na jej bezchybné pozadie zavial pocit závisti? Tento pocit veľmi dobre poznáme! Musíme však uznať, že April to nesmierne svedčí a jej spojenie správnej gentiky a pravidelného cvičenia je naozaj skvelým výsledkom.

Módne trendy

Táto kráska si nenechá ujsť žiadny módny trend ani čo sa týka plážových doplnkov a bikín. Všimnite si jej bikini a ich spodný diel, ktorý je tvorený netradičným strihom. Najnovšie vychytávky sleduje rovnako ako módne outfity a pravidelne ich prezentuje na pláži.

Inšpirujte sa: Športové outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a zároveň sexi: Inšpirujte sa priamo od svetových modeliek!

Exotická diva

Nevieme opísať čo to je, ale táto exotická diva so seba niečo vyžaruje. Iskra, charizma či tajomnosť? To všetko by sa dalo spojiť do jedného a vznikne vám táto mladá nádherná žena. Modelka, ktorá bude pre nás najväčšou plážovou ikonou a veľkou inšpiráciou.

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe