Presunúť na hlavný obsah

Celebrity sa pochválili svojimi mamami: Pre Gigi Hadid je veľkou inšpiráciou, Karolína Kurková v nej nachádza svoju silu

Zahraničné celebrity

Matky nadovšetko! Práve v týchto významných ženách hľadajú známe celebrity oporu a obrovský zdroj podpory. Bez nich by neboli tým, čím sú dnes.

Láska, ktorá vychádza z rodinného prostredia sa nedá ničím iným nahradiť. Ak sa dieťa už ako malé cíti milované a prijímané, úspech v budúcnosti má istý. Tak by sme mohli definovať obrovské množstvo lásky, ktoré matky vkladajú do svojich dcér. Je krásne, že aj keď sa z ich malých dievčatiek stali veľké úspešné ženy, nezabudli na ne a stále si ich pripomínajú. Zahŕňajú ich pozornosťou a čerpajú inšpiráciu práve od nich. Veď matkám vďačia nielen za život, ale aj za výchovu, vďaka ktorej mali možnosť v obrovskom svete uspieť!

Prečítajte si tiež: Angelina Jolie zvláda výchovu detí ako slobodná matka dokonale: Toto podľa nej stojí za jej vnútornou silou

Sestry modelky Bella a Gigi Hadid

Modelkovské sesterské duo Hadid je známe svojím vrelým vzťahom s mamou, tiež bývalou modelkou Yolandou. Nielenže po stále atraktívnej blondínke zdedili bezchybnú postavu a pleť, nezaprel sa ani ich potenciál dotiahnuť to ďaleko vo vodách modelingu. Bella a Gigi krásne prezentujú svoju mamu na sociálnych sieťach a je im obrovskou oporou pri všetkých významných životných míľnikoch. Yolanda je naopak nesmierne hrdá! Miluje svoje dievčatá a podporuje ich vo všetkom, pretože vie, že ich šikovnosť nemá hraníc. 

Herečka Emma Robers

Z herečky, ktorá hviezdila v teenagerských filmoch sa stala uznávaná hviezda, ktorá v sebe nezaprie rodinné dedičstvo. Po tete Julii Roberts rozhodne zdedila talent, jej matka ju však viedla k sebavedomému vystupovaniu a do vienka jej pribalila aj množstvo odhodlania a tvrdej práce. Iba vďaka tomu to herečka Emma Robers dokázala dotiahnuť tak ďaleko. Stále obsadzovaná kráska svoju mami pokladá za svoju kráľovnú a je šťastná že ju má. 

Speváčka Gwen Stefani

Po týždňom plných nasadenia a obrovského lietania tam a späť nie je pre speváčku Gwen Stefani nič lepšie, ako pár dní strávených doma s rodinou. Jej rodičia sa jej vždy postarajú o bezchybný oddych v prostredí, ktoré tak miluje. Nie je divu, že práve v takejto atmosfére pokoja a rodinnej pohody sa cíti Gwen najlepšie. Milujúca matka by pre svoju dcéru spravila prvé aj posledné a je hrdá na jej úspechy!

Herečka Reese Witherspoon

Keď sa Reese stala mamou, začala ešte oveľa viac ctiť svoju vlastnú matku. Tak to býva v mnohých prípadoch. Svoje deti vychováva v láske a pokore, akú aj jej vložila jej matka do výchovy. Herečka Reese Witherspoon rada trávi pokojné dni práve pri rodinných obedoch a oslavách, ktoré vedia byť nielen zdrojom skvelých zážitkov, ale aj kvalitne stráveného času s tými najdôležitejšími ľuďmi na svete. 

Klan sestier Kardashian

Je známe, že všetky dievčatá Kardashian sú si veľmi blízke. Sestry z tohto rodu, zahŕňajúc aj sestry Kylie a Kendal Jenner sa chvália svojím skvelým vzťahom s mamou Kris, ktorá je nielen stále krásnou, ale aj aktívnou babičkou svojich vnúčat. Taká veľká rodina plná dievčat je príkladom mnohým rodinám, ktoré vedia, aké môžu byť ženské vzťahy napäté. Kardashianky sú ukážkou milujúceho a podporného vzťahu, aký by mal medzi matkou a dcérami prevládať. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),

Speváčka Ariana Grande

Mladá speváčka Ariana Grande, ktorá je hviezdou od skorého veku, je hrdou dcérou svojej mamy. Miluje ju nadovšetko a tak isto aj svoju babičku. Keďže množstvo času trávi na cestách a jej neustále spevácke turné ju zamestnávajú až až, každú voľnú chvíľu rada trávi v spoločnosti svojej milujúcej a podporujúcej rodiny. 

Mohlo by vás zaujímať: Plus size modelka, ktorá si získala toľký obdiv: Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj v plavkách

Česká modelka Karolína Kurková

Krásne vzťahy medzi matkou a dcérou nájdeme aj u našich susedov. Modelka Karolína Kurková je so svojou matkou tak často ako je to možné. Trávia spolu čas aj s jej deťmi, dvoma chlapcami, ktorí starú mamu zbožňujú. Nezaobíde sa bez nej ani na niektorých akciách, ktorých okamihy sú pre ňu dôležité. Matka je predsa tou, ktorá ju naučila zodpovednosti a dobrote, ktorú ako modelka potrebuje nielen pre svoj pracovný ale a osobný život. 

- Najčítanejšie -