Zabudnite na obrovské tašky: Hitom tohto leta sú štýlové kabelky do ruky, ktoré si zamilujete

Kabeliek nie je nikdy dosť. Medzi aktuálne trendy sa tak zaradili pastelové kabelky menších rozmerov. Práve tento doplnok z vás vyčaruje skutočnú dámu.

Zabudnite na obrovské tašky: Hitom tohto leta sú štýlové kabelky do ruky, v ktorých zaujmete

Zabudnite na obrovské tašky: Hitom tohto leta sú štýlové kabelky do ruky, v ktorých zaujmete

Zdroj: Profimedia

Ženy majú na kabelky jednoducho slabosť. Aktuálne trendy poukazujú na návrat oválnych dizajnérskych prevedení kabeliek a zmenšuje sa čoraz viac aj ich rozmer. Kabelky s malým uškom do ruky prispievajú v kombinácii s vhodným stylingom k statusu dámy. Inšpirujte sa ikonami, ktoré vždy prídu s niečím novým a zaujmú na prvý pohľad.

Inšpirujte sa: Štýlové letné sandále, ktoré sa budú nosiť sezónu 2018: Inšpirujte sa touto trendy obuvou

Elegantná mini aktovka do ruky

Aktovky neodmysliteľne patria k biznis looku úspešnej modernej ženy. Menšie prevedenie tohto doplnku pôsobí oveľa viac elegantnejšie a po práci pokojne môžete takto vyraziť aj do mesta. Skvelý look, ktorý vám ušetrí čas a vy budete vyzerať upravene a elegantne za každých okolností.

Kabelka v tvare polmesiaca hitom tejto sezóny

Oválny tvar kabeliek značne ovplyvnil trendy tohtoročnej sezóny. Tvar polmesiaca sa objavil najmä u minimalistických dizajnérskych domov. Kožené kabelky v tomto duchu výborne ladia k akémukoľvek stylingu, či už čistému alebo s využitím vzorov.

Oválne tvary valcujú módne prehliadky

Zaoblené tvary sa prenášajú aj do detailov v podobe uška na kabelke. Stačí malý detail a kabelka môže pôsobiť zároveň ako šperk. K nej stačí zvoliť naozaj jednoduchý styling.

Väčšie pracky ako detail 

Pracky na kabelkách sa objavujú čoraz viac. Návrat 80. a 90. rokov možno vidieť aj v tomto kúsku. Praktická kabelka do ruky v klasickom prevedení je vždy stávkou na istotu. Nikdy vás nesklame a ako vidíte, tie odvážnejšie môžu tento kúsok skombinovať aj s fialovou, ktorá je farbou roka. 

Neprehliadnite tento trend: Módne outfity s floral printom: Zelené lístky a dotyk prírody sú v kurze

Nadčasová clutch kabelka z vás urobí dámu

Clutch kabelky zažívajú návrat na scénu a to vďaka Victorii Beckham, ale aj Céline. Predĺžený strih vystuženej kabelky uchopili známe ikony pod rameno alebo do ruky. Je zaujímavé sledovať, ako takéto uchopenie celkovo premení chôdzu ženy na dámu.

Foto:
Profimedia, Céline, H&M, Zara, Mango, Dries Van Noten
Zdroj:
ms

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba