Presunúť na hlavný obsah

Oranžová si drží miesto na top popredných priečkach: Naučíme vás, ako ju správne nosiť!

Móda

Výrazná pomarančová farba, ktorú mnohé z vás považujú za nepríťažlivý či neestetický odtieň, sa dostala do povedomia módneho sveta a získala si svoje zaslúžené miesto. Prinášame vám skvelé idey ako ju zakomponovať do vášho šatníka a pôsobiť moderne.

Rady by ste oživili svoj šatník novým farebným odtieňom a neviete prísť nato, ktorý bude tou najlepšou voľbou? Jarné trendy sa točia okolo oranžových kúskov a my sme si túto novinku taktiež obľúbili. Netradičné, iné a celkom jedinečné kúsky v tomto pomarančovom odtieni si získajú aj vašu priazeň. Oblečte sa do farieb letných horúcich dní a zažiarte!

Mohlo by vás zaujímať: Pastelové odtiene na každom rohu: Naučte sa ich nosiť tak, aby ste neskĺzli do gýču

Street style

Pohodlný street style, ktorý tak veľmi milujeme. Inšpirácia priamo od svetových modeliek, ktoré poznajú najnovšie trendy naozaj dokonalo. Stavte na koženú sukňu v oranžovom odtieni a kombinujte ju so zemitými farbami. Tento look nás zaujal svojou originalitou.

Mestské dievča

Športová mikina môže vyzerať naozaj šik, stačí ak ju zvolíte vo farbe, ktorou všetkým vyrazíte dych. Tou najmodernejšou je v tonto prípade oranžová, ktorá zažíva veľký úspech v módnom biznise. So správne zvolenými doplnkami, vo forme slnečných okuliarov, budete naozaj neprehliadnuteľné.

Drzá elegancia

Aj takto nejako by sa dal opísať look, ktorý nás zaujal na prvý pohľad. Elegantný nohavicový kostým môže úplne zmeniť svoje vnímanie, ak ho zvolíte v tomto odvážnom farebnom odtieni. V spojení s retro vizážou a trendy doplnkami budete vyzerať ako dokonalá diva.

Sexi kombinácia

V poslednej dobe sa nám páčia kúsky, ktoré sa vymykajú klasike a prvoplánovým veciam. Jedným z takýchto kúskov sú aj lesklé oranžové nohavice s rozšíreným strihom, ktoré v spojení s bielymi teniskami a čiernym svetríkom vyzerajú naozaj božsky.

Inšpirujte sa: Trendy náušnice, ktoré si nebudete chcieť dať dole: Tieto patria k aktuálnym trendom!

Extravagantná rebelka

Existujú dni, kedy sa aj vy chcete navliecť do extravagantných kúskov a svojím štýlom povedať svetu akýsi osobný názor. Zahoďte zábrany a investujte do oranžových kožených nohavíc. Veď kedy je čas na bláznivé kúsky oblečenia, ak nie teraz?

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus