Presunúť na hlavný obsah

Nechajte svoje líčka očervenieť: Tieto textúry líceniek sú toto leto beauty jednotkami

Krása

Svoju tvár ženy radi dotvoria práve jemným nádychom ružovej, marhuľovej či jemnej hnedej. Každá má tú svoju - obľúbenú lícenku, ktorá dokonale podtrhne črty tváre a dodá krásnu nežnú farbu lícam. Tieto typy textúr sú v lete tými najlepšími pre vašu pleť.

Zaplavená leskom

Ak chcete malého pomocníka, ktorý zvládne dva v jednom, neváhajte a svojej make up taštičke urobte radosť práve touto novinkou. S dokonale tvarovaným štetcom je táto lícenka vhodná na cesta. Vašu pleť prežiari jemnou hnedo zlatou farbou a splní aj funkciu highlightera. Na letné dni je ako stvorená!

Prečítajte si tiež: Letná beauty rutina: Tieto kúsky by nemali chýbať vo vašej make-up taštičke počas teplých dní

Marhuľové odlesky

V lete opálenej pokožke naozaj netreba veľa. Make up je niekedy zbytočný, nedostatky skrývajúce korekčné tyčinky sú už dávno na dne toaletného stolíka. Pleti pobozkanej od slnka stačí už iba malý náznak broskyňových tónov, ktoré sú v lete viac ako žiadané. 

Nemastná textúra

Práškové lícenky sa môžu mnohým dámam zdať v lete príliš zaťažujúce. V tom prípade prichádzajú na rad lícenky v tyčinkách, ktoré sršia žiarivými farbami. Sú ľahké a veľmi jednoducho sa nanášajú. Stačí jemne prejsť po požadovanej partii tváre a produkt vklepať do líčka za pomoci prstov. 

Kompaktné riešenie aj na cesty

Počas dovolenkovej sezóny sú praktické riešenia viac ako žiadané. Malé zrkadielko, užitočný štetec a produkt, ktorý v sebe ukrýva dvojitú podstatu, je favoritom letných dní. Stačí si ho nabaliť do svojej kabelky a dokonalý look máte stále so sebou. Osvieži vám kontúry tváre a dodá šťavnatosť vašim lícam. 

Mohlo by vás zaujímať: Šťavnaté pery plné lesku: Tieto módne odtiene leskov na pery si zamilujete na prvé použitie

Krémové zloženie

Ak od svojej lícenky požadujete dlhotrvajúcu sviežosť a výdrž, vyskúšajte krémovú formulu. Tento malý zázrak môžete na pleť aplikovať aj za použitia vlastných prstov. Jeho množstvo a sýtosť farby si určujete sama, nehovoriac o jeho žiarivej a dlhotrvajúcej stálosti. Na lícach vám vytvorí jemný filter, ktorý sa neotláča a nelepí.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe