Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte letný dovolenkový raj slávnych na vlastné oči: Užite si dovolenku na pôvabnom Mykonose

Cestovanie

Krásny grécky ostrov zažíva túto sezónu svoje veľké haló. Užívajú si ho známe celebrity, ale môžete aj vy. Našli sme pre vás tie najkrajšie pláže a najštýlovejšie podniky. Na vás zostáva už iba kúpa letenky a dokonalé leto sa môže začať!

Poklad v Grécku

Krásne pláže a vychytené podniky. Toto všetko skrýva Mykonos pred zrakmi ľudí, ktorí ho ešte nenavštívili. Vy neváhajte a vydajte sa objavovať tento malebný ostrov. Oplýva pravou Gréckou architektúrou, nájdete na ňom roztomilé modré domčeky a tiež veľa veterných mlynov. V lete doslova žiari farbami kvetov a za spomenutie stoja aj jeho prírodné krásy, more či pláže. Užijete si na ňom preto zaslúžený oddych, ale aj párty, na ktoré sa nezabúda

Prečítajte si tiež: VIDEO: Zbaľte sa s nami na letnú dovolenku expresne rýchlo: Ukážeme vám, ako to zvládnuť za pár minút

Stretnete tam nejednu známu tvár

Táto grécka destinácia sa stala hitom leta 2018. každá známa tvár, ktorá vo svetovom šoubiznise niečo znamená, si užila dovolenku práve na tomto ostrove. Kráčajte v stopách Gigi Hadid, Emily Ratajkowski či Ashley Graham. Toto miesto má naozaj čo ponúknuť každému jednému z vás. 

Tieto miesta určite nevynechajte

Ak máte záujem o krásne pláže, ste na správnej adrese. Medzi veľmi populárne piesočnaté pláže patrí pláž Elia Beach. Za zmienku stojí aj Agios Sostis Beach, ktorá sa ukrýva v malebnej zátoke.

Mohlo by vás zaujímať: Spoznávajte nové destinácie priamo z mora: Vydajte sa na nezabudnuteľnú plavbu loďou

Letná dovolenka na tomto ostrove je však aj o úžasnom jedle a množstve pôvabných podnikov, ktoré sa tu v posledných rokoch rozrástli. Za návštevu stojí Popolo, ktoré je zariadené v tradičnom gréckom štýle, ale aj Yummy MykonosDokonalé raňajky od výmyslu sveta vám zase naservírujú v Cosmo Cafe a najlepšiu zmrzlinu pod slnkom vo vychytenej gelaterii Ninnolo.

Chvália si ju nielen domáci, ale aj Taliani, ktorí sú na túto studenú pochúťku špecialisti. Kvôli jednému kopčeku sa vraj oplatí precestovať aj celý ostrov! Pri svojej návšteve nevynechajte ani beach club Scorpios, ktorý vás určite dostane svojou plážovou atmosférou. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe