Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie dostupné destinácie roka 2018: Máme pre vás tipy na leto, kam vyraziť na víkendovú babskú jazdu!

Cestovanie

Dámska jazda je výletom, o ktorom počas roka sníva nejedna žena. Príležitosť naň prichádza TERAZ! Pozrite si výber tých najlepších destinácií a tipov na predĺžený víkend, vďaka ktorému pookrejete na tele aj na duši!

Synonymom dámskej jazdy je aj nespútaná zábava. Pár dní iba v spoločnosti žien dokážu so ženskou psychikou spraviť divy. Ak sa cítite vyčerpaná a prepracovaná, toto je to čo potrebujete. Nemusíte riešiť, iba si užijete víkend v tej najlepšej spoločnosti s množstvom oddychu, poznávania či tradičnej kuchyne. Výber je len a len na vás!

Prečítajte si tiež: Tipy na slnečné dni pri mori: Vyberte sa na tieto čarovné miesta, ktoré si zamilujete na prvý pohľad

Spoznávajte exotiku ako kamarátky v Sexe v meste

V súčasnosti sa na letnú sezónu vo veľkom rozbieha aj bratislavské letisko. Z nášho hlavného mesta už nízkonákladovkou poletíte aj do exotického Maroka. Jeho krásy si viete perfektne vychutnať v priebehu predĺženého víkendu. Jeden deň pri bazéne, druhý na ich typickom trhovisku a na večeru ochutnávka ich korenistej kuchyne. Aby ste sa dostali na tú správnu nôtu, neváhajte si pozrieť film Sex v Meste II. Vďaka nemu si zbalíte kufre naozaj rýchlo!

Nechajte sa pohltiť talianskom mentalitou

Aspoň raz za život by ste so svojou dámskou partiou mali určite navštíviť Taliansko. Ak sa pýtate prečo, odpoveď je veľmi jednoduchá. Vynikajúce jedlo, zábavní a energickí ľudia, dokonalé víno a dezerty- tak si predstavte dokonalú dovolenku v skratke. Ak chcete vidieť tú najromantickejšiu časť Talianska určite si vyberte Toskánsko. Množstvo menších aj väčších miest, ktoré spája tento názov, majú naozaj čo ponúknuť. Malebné San Gimignano je únikom z reality vďaka svojej rozprávkovej polohe v kopcoch, Florencia je zasa ukážkou tej najkrašej architektúry. Azúrovú pláž s bielym pieskom nájdete pri dedine Cecina a ak sa budete túlať touto oblasťou nezabudnite ani na svetoznámu Pisu, v ktorej určite zažijete s kamarátkami množstvo zábavy, pri pokuse odfotiť sa netradičným spôsobom s dominantou mesta.

Vychutnávajte si život naplno aj s dokonalým výhľadom

Ak vám neprekáža šoférovať so slnečného Chorvátska, neváhajte si to tento rok nasmerovať aj tam. Nielenže sa Chorváti oveľa viac snažia poskytovať kvalitné služby, ale môžete tu nájsť krásy, ktoré sú blízke aj exotickejším krajinám. Jednou z najkrajších pláži, ktorou sa krajina pýši je pláž Lumbarda na ostrove Korčula. Pri svojom oddychu na nej máte možnosť vidieť nielen krásne more, ale aj dokonalú scenériu hôr a ďalších ostrovov. Ostrov je pokrytý malými zákutiami a zátokami, takže máte možnosť stále objavovať niečo nové.

Španielsky temperament- oddych spojený s poznávaním

Dokonylý oddych vám dozaista ponúkne aj veľký letný hit- španielska Malaga. Nielen že mesto má krásne pláže, ale aj jeho budovy nie sú na zahodenie. Môžete sa celý deň opalovať a užívať si slniečko a večer sa s kamarátkami vybrať do rozžiareného mesta, v ktorom sa určite vďaka španielskej pohostinnosti, budete cítiť vítané.

Mohlo by vás zaujímať: Tipy na štýlové ubytovania v spojení s prírodou: Prespať môžete aj v domčeku na strome či v chatke na vode

Zavítajte do luxusného welnessu u našich susedov

Nie tak ďaleko od Bratislava, sa nachádza luxusný rezort Maximus. Ten s obľubou navštevujú rôzne české celebrity a vy tam teda s kamarátkami rozhodne nemôžete chýbať. Do Brna sa dostanete pohodlne vlakom a odtiaľ priamo dopravou až do rezortu. Nielen že jeho prostredie je úplne nádherné, ale na plno si tam môžete zrelaxovať nielen dušu, ale aj telo. Masáže a margarity sú v takomto prípade úplne na dennom poriadku!

- Najčítanejšie -