Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá rozlúčka so slobodou podľa Chiary Ferragni: Toto si budúca nevesta na Ibize nemohla nechať ujsť

Zahraničné celebrity

Lúčenie sa so slobodou predstavuje pre mnohé ženy milý mílnik, ktorý si nenechajú ujsť. Tento deň je pre budúcu nevestu možnosť zábavy a plnohodnotného odviazania. Takto si ho užila krásna návrhárka a mamička malého Lea, Chiara Ferragni.

V spoločnosti tých najlepších

Aby kráska prežila tie najlepšie dni, spríjemňovali jej ich najlepšie dievčatá. Ženská spoločnosť je to pravé, čo si návrhárka mohla priať. Dopriali si spolu množstvo zábavy a hlavne kvalitného času, na ktorý si dámy nie vždy nájdu čas. Samozrejme, v Chiarinej dokonalej zostave nemohli chýbať ani jej dve sestry, ktoré si túto príležitosť naplno užili. 

Prečítajte si tiež: Bella Hadid odhalila tajomstvo svojho dokonalého tela: Pozrite sa, ktorým trom veciam za neho vďačí

Tematické oblečenie nesmelo chýbať

Každému muselo byť jasné, koho sa tento veľký víkend týka. Chiara a jej spoločníčky sa vyzbrojili aj v podobe rovnakých búnd, či plaviek. Chiara na slnečnej Ibize vynikla v bielej, jej kamarátky mali na sebe červené plavky. Už pri samotnom príchode na ostrov sa však dámy nedali nevšimnúť. Rovnaké bundy sa niesli v modrej farbe, Chiara si pre seba vybrala červenú. 

Pohoda, slnko a dokonalé jedlo aj o polnoci 

Budúca nevesta pútala pozornosť aj malou tiarou, ktorou ozdobila svoje denné aj večerné outfity. S kamarátkami a sestrami Ferragniovými si dopriali ten pravý ženský oddych. Vynikajúce jedlo v krásne vyzdobených reštauráciách, pohoda pri mori, či úžasná párty móda. V takom štýle sa niesla jedinečná rozlúčka Chiary Ferragni.

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe