Presunúť na hlavný obsah

Tomáš Tatar s priateľkou Luciou si užívali krásy Jadranu: Aj kvôli tomuto tak veľmi milujú dovolenku v Chorvátsku

Slovenské celebrity

Hokejista Tomáš Tatar s priateľkou, bývalou misskou Luciou Slaninkovou, už stihol prvú letnú dovolenku, a to na blízkom Balkáne.

Cestujú neustále

Hokejista Tomáš Tatar, má pri svojom neustále zaneprázdnenom programe naozaj málo času na dovolenku, no ak sa už na nejakú vyberie, spoločne s priateľkou Luciou si krajinu a konkrétne miesto vždy dôsledne vyberajú. Už v januári tohto roku sa spoločne vybrali zdolávať vody a pláže Mexika, tentokrát však nezablúdili až tak ďaleko, a prvé letné lúče si užívali na pobreží Jadranského mora.

Inšpirujte sa: Slovenská kráska Klementina Tomrecaj: Inšpirujte sa jej letnými stylingmi, v ktorých ohuruje po celom svete

Takto vyzerá najlepšia dovolenka

Niekto by možno na ich mieste odišiel opäť niekam ďaleko, no bývalá účstníčka Miss Universe SR  a úspešný hokejista v tom zrejme majú jasno. Za oddychom, skvelým jedlom a dokonalou vodou, nemusia vôbec cestovať ďaleko, stačí prejsť niekoľko kilometrov na juh a zakotviť na pár dní v nám blízkom Slovinsku či Chorvátsku.

Samotná Lucia sa totiž prostredníctvom svojej sociálnej siete vyjadrila, že si lepšie dovolenku ako na pobreží Jadranu nevie predstaviť a že v budúcom živote z nej určite bude Talianka alebo Chorvátka, a preto okolitú prírodu a more tak neskutočne miluje. Ktovie, kde je pravda, už z fotiek je však jasné, že páriku ani u našich blízkych susedov skutočne nič nechýba a voľné chvíle si užívajú naozaj plnými dúškami.

Mohlo by vás zaujímať: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Na hraniciach a na lodi

Počas dovolenky si užívali aj neobyčajnú plavbu loďou blízko talianskeho mestečka Trieste, ktoré sa nachádza priamo za chorvátskymi hranicami a je akoby malým kúskom Chorvátska na talianskom území. Krásna architektúra a priezračná voda určite učarovali aj samotnému Tomášovi s Luciou a aj preto sa niet čo čudovať, že by sa párik hocikedy neváhal vrátiť naspäť.

Nenechajte si ujsť: Letná láska na naromantickejšom mieste Talianska: Toto na Benátkach dostalo Jasminu Alagič a Rytmusa

Aj vy máte radi dovolenku na pobreží Jadranského mora?

spolu hlasovalo 246 ľudí

Áno
201
Nie
45

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe