Presunúť na hlavný obsah

Letná láska na naromantickejšom mieste Talianska: Toto na Benátkach dostalo Jasminu Alagič a Rytmusa

Slovenské celebrity

Ich vzťah sa stal hitom predchádzajúceho mesiaca. Nielenže sa k sebe perfektne hodia, oni neváhajú a svoje city si deň čo deň prejavujú aj na sociálnych sieťach. Ich nedávna dovolenka vám vyrazí dych.

Krásna moderátorka módnej televízie Fashion TV Jasmina Alagič a jej partner rapper Rytmus sa vybrali na miesto, ktoré je rajom všetkých romantikov. Prechádzky popri benátskych kanáloch, vynikajúce talianske jedlo a plavby na gondole sú tým, čo si jednoznačne získalo ich srdce. Ako sa však táto ich dovolenka líšila od všetkých predchádzajúcich?

Prečítajte si tiež: Kde dovolenkujú známe Slovenky? Karolína Chomisteková v Dubaji, Soňa Skoncová si dámsku jazdu užívala v Barcelone

Romantika všade navôkol

Talianska metropola v lete privíta naozaj veľké množstvo turistov. Nie všetci však okúsia všetky jej krásy tak naplno, ako tomu bolo v prípade známej slovenskej dvojice. Nenechali si ujsť ani jednu atrakciu a vo svojej vzájomnej spoločnosti si vychutnali čaro, ktoré ponúkajú iba Benátky.

Jasmína ako dokonalá exotická kráska

Krásna moderátorka je známa svojou netypickou kráskou, ktorú divákom ukazovala aj pri moderovaní Superstar. V Taliansku tiež neváhala a obliekla si na sebe dokonalý model. Tmavomodré šaty krásne podčiarkovali jej opálenie a Jasmína počas celého pobytu žiarila šťastím.

Mohlo by vás zaujímať: V Prahe ako na dovolenke: Andrea Verešová ukazuje svoje obľúbené miesta, kde sa budete cítiť ako v letovisku

Non-stop spolu

Dovolenka poskytuje dokonalý čas na oddych, ale nielen to. Dvojica, ktorá je inak pracovne vyťažená si našla svoj čas na seba a strávili spolu naozaj nezabudnuteľné chvíle. Zaľúbenci si nenechali ujsť ani dokonalý západ slnka, pri ktorom padla nejedna pusa.