Presunúť na hlavný obsah

Štýlový záhradný nábytok s nádychom exotiky: Okrúhle ratanové kreslá dodajú vašej záhrade punc jedinečnosti

Feminity

Za exotikou už nemusíte cestovať do vzdialených destinácií. Malý kúsok raja si dokážete vyčarovať aj na svojej záhrade, či terase. Stačí len zvoliť správne detaily!

Milujete leto, slnko, more, pocit nekonečnej pohody a nezávislosti? Ak si chcete malý kúsok dovolenkovej atmosféry preniesť aj do svojho domova, nie je to žiadny problém. S našimi tipmi to hravo zvládnete. Stačí vyjsť na záhradu alebo na terasu a pohodlne sa usadiť v ratanovom ležadle. No a s pár doplnkami si naozaj budete pripadať ako vo vašej vysnívanej destinácii. 

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa skvelými nápadmi pre zariaďovanie interiéru: Minimalistická spálňa či elegantné detaily v kuchyni

Minimalistické kreslá na terasu

Bývate  v malom byte a máte pocit, že vaša terasa, či balkón sa na oázu pokoja nemôže premeniť ani náhodou? Omyl. Stačí len zvoliť správny tvar kresla, ktoré sa stane jej dominantou. Výbornou voľbou do menších priestorov sú tie v tvare hrušky. Počas horúcich dní vám poskytnú vítaný tieň a navyše s doboru knihou a šálkou kávy sa vám z neho nebude chcieť ani len vstať. 

Závesné ratanové kreslá do menších priestorov

Spomínate si na chvíle, keď ste v lete trávili prázdniny v záhrade u babičky na hojdačke? Pamätáte si na ten pocit, keď ste museli prižmúriť oči, lebo vám slnko svietilo do očí? Všade bola cítiť vôňa leta a čerstvo upečenej bábovky. Rovnakú spomienku na leto si môžete pričarovať späť kedykoľvek. Postačí vám k tomu jediný kus nábytku. Závesné ratanové kreslo. Navyše má množstvo výhod. Podľa priestoru, ktorý máte k dispozícii si dokážete zvoliť vhodnú veľkosť aj tvar. Momentálnym hitom je umelý ratan, najmä kvôli tomu, že sa ľahko udrživa a skvele vyzerá. A rozhodne oživí každý exteriér!

Pohodlné postele do záhrady

Ak vám to priestor dovolí nie je nad ratanové, okrúhle postele - tzv. day bed do záhrady. Nielenže vyzerajú skvele, ale navyše sú aj maximálne pohodlné. Poskytnú vám skutočný komfort na najvyššej úrovni. Môžete si zvoliť naturálne odtiene, ktoré pôsobia nežne a štýlovo zároveň. V niektorých sa pohodlne usadíte ako dvojica, do iných pokojne posadíte aj svoje ratolesti. To je už len na vás. 

Doplnky, ktoré nikdy nesklamú

To čo však dodáva akémukoľvek exteriéru, či interiéru výnimočnosť sú jednoznačne doplnky. Momentálne z farieb letí tyrkysová, žltá, zelená, či hnedá. Teda skôr prírodné odtiene. Ak nimi dodekorujete svoje obľúbené kresielko, vytvoríte si naozaj krásny dizajn kdekoľvek. 

Prečítajte si aj: Bývanie na Manhattane s výhľadom na Central Park je sen: Nový mrakodrap v New Yorku vás ohúri svojím interiérom

- Najčítanejšie -