Presunúť na hlavný obsah

Typy interiérov podľa jednotlivých krajín: Romantický parížsky byt vás doslova ohúri!

Bývanie

Túžite po zmene vášho interiéru a neviete si rady s tým, v akom štýle si zariadite vaše nové bývanie? Prinášame vám zopár štýlových typov podľa jednotlivých miest, ktoré v sebe skrývajú naozaj trendy inšpirácie. Nechajte sa prekvapiť.

Luxusný apartmán v New Yorku, exotická spálňa s nádychom Španielska, či elegantný byt v parížskom štýle? To všetko môžete zakomponovať aj do vášho príbytku, stačí ak sa necháte inšpirovať detailmi, ktoré dotvoria dokonalý celok. Niekedy stačí naozaj málo, aby ste svoj interiér doviedli k dokonalosti.

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 5 maličkostí prinesie jar do vášho bytu: Zamilujete si, ako zmenia váš interiér na nepoznanie

New York

Luxusný apartmán v New Yorku sa vyznačuje najmä veľkolepým priestorom a presvetlenou miestnosťou. Vysoké stropy, honosné okno a nábytok v pieskovom odtieni len dotvárajú celkovú atmosféru tohto výnimočného apartmánu. Nechajte sa inšpirovať týmto interiérom a zakomponujte jeho prvky aj do svojho bytu.

S nádychom Španielska

Exotická spálňa s nádychom Španielska v sebe ukrýva akúsi zvláštnu auru, ktorá odráža temperament a výnimočnosť. Prírodné materiály a pastelové farby tvoria krásne spojenie a detaily v podobe starého nábytku skvele dotvárajú celkovú náladu tohto interiéru.

Parížska elegancia

Elegantný byt v Paríži s nezameniteľnými detailmi a prvkami, ktoré patria k naším obľúbeným dekoráciám. Jedinečný luster, živé kvetiny, honosné zrkadlo a svietniky sú neoddeliteľnou súčasťou tohto parížskeho štýlu a veríme, že vy si v tomto prípade taktiež prídete na svoje.

Mramorová kúpeľňa

Mramorová kúpeľňa s nádychom talianskeho šmrncu v nás vyvoláva veľmi pozitívne e upokojujúce pocity. Minimaliszmus a čistota v spojení s elegantnými a luxusnými motívmi sú tou správnou voľbou a nám sa toto prevedenie nesmierne páči.

Prečítajte si aj: Saténové a zamatové vankúše skrášlia váš interiér: Tento štýlový doplnok si obľúbite pre jeho jemnosť

Dom na pláži

Kalifornský štýl bývania je blízky mnohým z vás, ktorí milujú leto či prímorské oblasti. Tento dom na pláži zariadený v americkom štýle je dorazom toho, že aj letná terasa či obývačka môžu pôsobiť naozaj vkusne a moderne. Zabudnite na chaty či vidiecky štýl, tento dom dýcha nadčasovosťou.

 

- Najčítanejšie -