Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Na návšteve u bytového dizajnéra Michala Skraka: Tento trend leta 2018 si ľahko prinesiete aj k sebe domov

Bývanie

Bytový dizajn je už ako móda. Jeho trendy sa neustále menia. Bytový dizajnér Michal Skrak nám však prezradil, ako si môžete vytvoriť oázu pokoja a oddychu aj u seba doma a nemusieť sa pritom príliš upínať na veľmi štýlové kúsky.

Inšpirácia v lete vraj najviac prichádza zo zahraničia. Máte to tak aj vy? Pri cestovaní vás môže mnohé napadnúť a upútať vašu pozornosť. Práve takéto kúsky, ktoré majú pre vás citovú hodnotu a dokážu vás neustále tešiť, sú tými najlepšími aj pri zariaďovaní domácnosti.

„Všetci chodíme na dovolenky a preto sú tie trendy hlavne v lete a preto si ich nosíme z leta až domov. Ja si myslím, že je to fajn, pretože každý ide do inej destinácie a tam sa zaľúbi do iného štýlu a priniesie si to domov. To je podľa mňa ten módny trend, ktorý každého stretne práve v lete,“ prezrádza dizajnér Michal Skrak o trendoch na letnú sezónu 2018. 

Prečítajte si tiež: Malý doplnok, ktorý dokáže s interiérom urobiť veľké zmeny: Tieto trendy taburetky doladia každý interiér

Ako bytový dizajnér Michal Skrak vie, že pri práci s klientom je najdôležitejšia komunikácia. Ak chcete prerábať či prezariaďovať svoje bývanie, musíte najprv vedieť, aké sú vaše požiadavky a nároky. Dôkladná konzultácia s dizajnérom je preto nevyhnutná. „Trávim s klientami veľa času, vnímam ich potreby, zmysel pre módu, akékoľvek farby. Všetko z nich ťahám. Je to veľa o rozprávaní sa a o psychológii, ako potom človeka nasmerovať tým dobrým smerom.“

FEMINITY TV: Michal Skrak o interiérových trendoch na leto 2018

Zmenu si však doma môžete urobiť aj sami. Dôležité je, aby ste vedeli, kde hľadať inšpiráciu, ktorá je tak dôležitá. Nechajte sa pohltiť morom či plážami. Ak sa práve tam cítite dobre, je možné, že aj váš domov potrebuje príliv prímorského vzduchu.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlový šatník, ktorý sa vám zmestí aj do malého bytu: Malú prerábku zvládnete raz-dva!

Štýlové sedenie pod holým nebol, ale aj trendy stolovanie. Takýto kúsok dovolenkovej pohody si môžete raz dva vykúzliť aj doma. K tomu vám stačí už iba dobrá spoločnosť, chutné jedlo a k úplnej dokonalosti určite pomôže aj správny výber hudby. Čo takto vypočuť si výber od bytového dizajnéra Michala Skraka, ktorý je zároveň spevákom v kapele NO GRAVITY. Nedávno vyšiel ich nový singel Hra sa mení.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus