Presunúť na hlavný obsah

Malý doplnok, ktorý dokáže s interiérom urobiť veľké zmeny: Tieto trendy taburetky doladia každý interiér

Bývanie

V súčasnosti sa dá naozaj vybrať z veľkého množstva tovaru, ktorý už ulahodí oku aj toho najnáročnejšieho diváka. Bytový dizajn sa posunul o kategóriu vyššie, pretože prepája všetko trendové a s neodmysliteľnou praktickosťou.

Chýba vaše obývačke či spálni ešte niečo? Cítite, že nie je tak útulná, ako by mohla byť? Vtedy prichádza rad na štýlové taburetky, ktoré rozprúdia atmosféru celého interiéru. Môžete staviť na tradičnejšie materiály, ale moderné sú momentálne aj malé dizajnové kúsky. Pozrite sa na výber toho najlepšieho spolu s nami.

Mohlo by vás zaujímať: Ako zakomponovať pastel do vášho bývania? Inšpirujte sa najnovšími kolekciami nábytku

Prešívané pre jemné duše

Trend prešívania a aplikovania gombíkov sa opäť vracia. Nielenže takýmto spôsobom docielite nežný efekt, váš interiér pozdvihnete aj k určitému luxusu. Výber farieb a materiálov prešívaných taburetiek je naozaj pestrý. Môžete natrafiť na veľmi populárny zamat, ale aj na opracovanú kožu. Výber je už len na vás. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Elisah Jacobs/ INTERIOR JUNKIE (@interiorjunkiecom),

Ako veľký vankúš

Je základným poznávacím znamením vašej obývačky práve pohodlnosť? Vtedy by ste si nemali nechať ujsť trend taburetiek v tvare obrovského vankúša. V takomto prípade neslúžia už iba na odkladanie nôh. Môžu byť príjemným miestom, na ktoré sa po dlhom dni zvalíte a vychutnáte si sladké nič nerobenie. Ich materiál by však mal byť odolný, aby sa priamym kontaktom s podlahou rýchlo neopotreboval.

Štrikované a predsa trendy

Mnohým môžu pripomínať svetre či prikrývky, ktoré štrikovala ešte ich babička. Návrat ku koreňom sa každoročne vracia aj v akcentoch bytových doplnkov. Tentorkát sú ním rozhodne štrikované taburetky. Veď čo už len môže byť krajšie ako pohodlne si vyložiť nohy na kúsok, ktorý vám pripomína krásne chvíle z detstva. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Interior | Lifestyle | Love (@interiorhints),

Kus lesa pod vašimi nohami

O návrate k tradíciám by sa dalo hovoriť aj v tomto prípade. Vracali by sme sa však ešte ďalej ako do dôb nášho detstva. Vo svojej oddychovej zóne môžete mať totiž aj kúsok prírody. Neopracovanej, autentickej prírody, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári, kedykoľvek na ňu niečo položíte či už keď sa na ňu pozriete.

Prineste si do vnútra leto v podobe ratanu

Ratan je materiál, ktorého sa túto sezónu nemusíte vôbec báť. Z vonkajšieho prostredia trás a balkónov sa pomaličky presúva aj do vnútra obývacích priestorov. Ratan dokáže zaujať na prvý pohľad, pretože je ľahký a jedinečný. Takáto taburetka vám môže v letných mesiacoch robiť praktického spoločníka a v zime pripomínať všetky slnečné chvíle.

Prečítajte si tiež: Zdokonaľte atmosféru vášho interiéru tou správnou vôňou: Zoznámte sa s bytovou kozmetikou!

Jemný zamat je stále in

Pôsobivo v interiéri jednoznačne vynikne zamatový kúsok. Ak váš dom či byt potrebuje malé povzbudenie, zamat je tou pravou voľbou pre akýkoľvek priestor. Je moderný už niekoľko sezón a dokáže urobiť divy už na malom kúsku nábytku. Šikovná zamatová taburetka môže slúžiť ako stolík, ale aj ako príjemné miestečko na položenie unavených nôh. Na dotyk budete cítiť iba tú najjemnejšiu textíliu. 

V štýle domáceho zvieratka

Chlpatého spoločníka pri večernom oddychu vám nemusí robiť iba váš milovaný domáci maznáčik. Nehovoríme, aby ste ho nahradili. Práve naopak. Prineste mu do bytu kamaráta. Chlpaté, kožučinové taburetky majú svoje miesto v akomkoľvek type priestoru. Dokážu zaujať na prvý pohľad a poskytnúť pocit útulnosti a bezpečia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus