Zdokonaľte atmosféru vášho interiéru tou správnou vôňou: Zoznámte sa s bytovou kozmetikou!

Príjemne pôsobiaci a voňavý interiér je základom každého útulného domova. Vône v nás dokáž evokovať množstvo pocitov a nálad a preto je veľmi dôležité, ako to bude voniať aj u vás doma. V dnešnej dobe máte na výber s množstva produktov, ktoré dokážu krásne spríjemniť vôňu vášho príbytku. Dnes vám predstavíme pár skvelým tipov ako nato!

Prevoňajte svoj interiér bytovou kozmetikou, ktorá dodá vášmu príbytku tú správnu atmosféru

Prevoňajte svoj interiér bytovou kozmetikou, ktorá dodá vášmu príbytku tú správnu atmosféru

Zdroj: Stephen Kent Johnson

Počuli ste už o bytovej kozmetike? Rovnako ako obľubujete spreje a parfumy vo vašej kozmetickej výbave, mali by ste sa zamerať aj na druh tejto kozmetiky pre váš byt. Je len na vás či uprednostníte jemnejšiu verziu osviežovačov, podmanivý efekt vonných sviečok alebo intenzívne tóny bytových difuzérov. Jedno je však isté, vaše návštevy sa u vás budú cítiť maximálne príjemne.

Prečítajte si aj: Živé kvetiny ako súčasť dekorácie: V týchto interiéroch sa budete cítiť veľmi príjemne

Interiérový sprej

Interiérový sprej je klasickou podobou osviežovača vzduchu. Intenzitu jeho vône si volíte podľa potreby jednoducho sami a pre toto praktické využitie si ho zaručene obľúbite. Bytové spreje slúžia skôr na krátkodobé prevoňanie a majú okamžitý, avšak intenzívny účinok. Stačí je rozprášiť v bezprostrednom okolí, ktoré chceme prevoňať. Tento interiérový sprej vonia ako prebudenie z letného sna.

Bytový difuzér 

Bytový difuzér s vôňou čokoládového croissantu vás očarí na prvé ovoňanie. Rovnako ako nádherne upečené čokoládové croissanty, táto vôňa je bohatá bez toho, aby bola príliš sladká a naplní váš domov lahodnou vôňou. Základné tóny patria kakaovým bôbom a maslovému orechu, v najvyšších tónoch rezonuje pomaranč a mandarínka.

Vonná sviečka

K dokonalým vôňam pre domácnosť zaručene patrí aj vonná sviečka v obľúbenom dizajne. Široký výber jedinečných voňavých sviečok do interiéru ponúka napríklad svetoznáma značka Yankee Candle, ktorá je vychytená najmä rôznymi príchuťami, medzi ktorými nájdete aj vanilkový „cupcake“.

Bytový parfum

Aróma difuzér s nezameniteľnou vôňou je ideálnou voľbou pre všetkých z vás, ktorí uprednostňujete dlhotrvácnu vôňu a výrazné tóny. Bytový parfum má oproti klasickému spreju výhodu v tom, že vydrží dlhšie. Pre senzitívnejšie osoby však odporúčame jemnejšiu verziu sprejov či osviežovačov.

Inšpirujte sa: Typy interiérov podľa jednotlivých krajín: Romantický parížsky byt vás doslova ohúri!

Príjemná voňa sviečky

Jemná vôňa zlatistého medu pretkaná čerstvými bylinkami rozkvitnutej letnej lúky. Hýčkajte nielen svoje telo, ale aj váš interiér silou materinej dúšky, tymiánu, medovky lekárskej a upokojujúcim harmančekom  Rozviňte energiu a príjemnú atmosféru vášho bytu zapálením tejto voňavej sviečky a tešte sa z príjemných momentov.

Foto:
Stephen Kent Johnson, Carter Berg, Esteban Paris (bytove-parfumy.sk), William Abranowicz, Côte Noire, William Waldron, Yankee Candle, Culti Stile (Notino), Joshua Mchugh, Luminia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba