Slovenská kráska Klementina Tomrecaj: Inšpirujte sa jej letnými stylingmi, v ktorých ohuruje po celom svete

Poďte sa pozrieť, čo sa skrýva za perfektným letom tejto mladej slovenskej návrhárky. Jej letné outfity stoja za inšpiráciu!

Klementina pri svojich cestách nepohrdne ani európskymi destináciami

Klementina pri svojich cestách nepohrdne ani európskymi destináciami

Zdroj: instagram.com/theklementine

Módna návrhárka, Klementina Tomrecaj, neunikla našej pozornosti. Nielenže jej tvár pripomína bábiku, je aj veľmi scestovaná. Jej leto sa skladá z veľmi dôležitých maličkostí, vďaka čomu je úplne bezchybné. Klementina je módna návrhárka a môže sa okrem iného pochváliť peknou letnou postavou a listom úžasných navštívených destinácií. Táto mladá žena vie robiť inú módu, ktorú aj sama navrhuje a realizuje.

Prečítajte si tiež: Krásna Zuzana Kollárová bola nevestou ako z rozprávky: Takto dokonale vyzeral jej svadobný deň po boku futbalistu

Postavička ako prútik

Kráska Klementina si nenechá ujsť plavkovú sezónu a svoju postavu na ňu vždy dokonale pripraví. Jej ladné krivky jej môže závidieť nejedna žena. Táto módna návrhárka rozhodne vie ako zaujať a nebojí sa staviť na bikiny, ktoré odhaľujú jej vypracované bruško.

Svoje modely si navrhuje sama

Je v duši rebelkou, avšak nevadí jej ani elegancia. Tú Klemtina ukazuje nielen na rôznych formálnych akciách, ale kde tu aj v bežnom živote. Modely, ktoré si sama navrhuje sú vždy niečím iné. Také oblečenie si brunetka veľmi užíva. Sama je módnym chameleónom a rada experimentuje s farbami.

Mohlo by vás zaujímať: Svadobná sezóna je v plnom prúde: Takéto outfity na svadby svojich známych volili známe Slovenky

Cestovanie má v krvi

Keďže sa Klementina nebráni ani spoznávaniu iných kultúr, na cestách by rada strávila čo najviac času. Neprekážajú jej časové posuny ani zmeny počasia. Najradšej však cestuje do tepla, nedávno navštívila Maroko a užívala si slnko aj v Amerike. Táto slovenská kráska si počas svojich ciest nielen dokonale oddýchne, ale načerpá aj novú energiu.

Foto:
instagram.com/theklementine
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba