Presunúť na hlavný obsah

Emma Drobná okrem práce vie aj relaxovať: Neuveríte, na akú skvelú dovolenku sa vybrala už v júni

Slovenské celebrity

Jedna z našich najkrajších a najtalentovanejších speváčok si konečne dopriala zaslúžený oddych a stálo to za to.

Neustále zaneprázdnená

Odkedy speváčka Emma Drobná vydala koncom minulého roka svoj debutový album, veľa voľna si skutočne neužila. Samozrejme, že skvelá predajnosť a vypredané koncerty robia každému umelcovi obrovskú radosť, nakoniec ale príde čas, keď si každý na chvíľku potrebuje sadnúť a od všetkého si oddýchnuť. Emma si niečo podobné dopriala práve teraz a prvé letné lúče si odišla užiť na krásnu Maltu.

Inšpirujte sa: Charizmatickej speváčke Emme Drobnej skutočne ide karta: Aj takto si v snehu užívala natáčanie nového klipu

Dámska jazda ako sa patrí

Niekto by možno čakal, že si more, slnko a krásnu históriu Malty bude užívať so svojím hudobným, ale aj životným partnerom Štěpánom Urbanom, opak bol však pravdou. Emma si na svoju zaslúženú dovolenku vyrazila sprevádzaná ženskou posádkou kamarátok, medzi ktorými nemohla chýbať ani jej spriaznená duša Katka Balážiová, s ktorou si podľa slov samotnej Kataríny rozumeli už od prvého momentu.

Okrem kúpania aj trošku turistiky

Síce si dámy poväčšine užívali práve vlny a teplé more, občas si zašli aj na turistiku. Predsalen, tento malý ostrov ponúka nezameniteľné prírodné krásy a aj keď nepatrí medzi tie najväčšie v Európe, jeho nevšednosť je skutočne nezabudnuteľná. Emma spoločne s Katkou si tak užívali západy slnka a jedinečnú architektúru naozaj plnýmu dúškami.

Mohlo by vás zaujímať: Speváčka Emma Drobná ukázala maminu: Pozrite, ako ju naposledy oddane podporovala

Krásna postava na obdiv

Z fotiek, ktorými Emma svojich fanúšikov na sociálnej sieti zásobovala počas celého pobytu, je vidieť, že sa naozaj nemá za čo hanbiť a jej postava v plavkách je priam ukážková. Ladné krivky a ani kúsok tuku navyše sú presne tým, čo jej letnú figúru dokonale vystihuje. Zjavne má Emma svoju útlosť v génoch a popritom určite nezabúda ani na správne stravovanie. Vyzerá to tak, že aj na dovolenke si zjavne neodpustila bohatú dávku ovocia a vitamínov, a aj keď práve neprežívala tie najhektickejšie ubehané dni, vo vode určite spália množstvo kalórií. Tak čo, dopriali by ste si podobné slnečné a vysmiate dni na Malte aj vy?

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Speváčke Emme Drobnej ide karta: Hudba je jej život a kvôli tomuto môžeme byť hrdí, že sa vrátila na Slovensko

Chystáte si aj vy, rovnako ako Emma, tento rok na Maltu?

spolu hlasovalo 123 ľudí

Áno
15
Nie
108

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus