Presunúť na hlavný obsah

Zahaľte sa do oblaku tých najkrajších letných vôní: Sezóna 2018 sa nesie v znamení týchto esencií

Krása

Každý rok so sebou prináša novinky, ktoré ulahodia čuchu nejednej ženy. Leto, ktorá sa u nás už krásne začalo, odhalí svoj potenciál v kvetinových a ženských parfumoch. Pripravte sa na výber toho najlepšieho!

Svet sa s ňou zdá byť plný romantiky a nádeje

Parfum Cara Mia Ti Amo predstavuje plnosť vône pivónií a ruží. Predstavte si obrovskú kyticu týchto kvetov a zahaľte sa do ich vône. Ich tóny sú podčiarknuté pižmom a machom. Nie nebojte sa tohto malého prílivu lesa. Iba vďaka nemu má vôňa krásne dlhotrvajúci dojem. V tomto dokonalom spojení máte možnosť cítiť pokoj a pravú pohodu. Svet sa vám s touto vôňou bude zdať hneď ružovejší a plný radostných okamihov. 

Prečítajte si tiež: Svieže letné líčenie inšpirované bohémskym vzhľadom: Stavte na zlatisté odlesky a dominantné červené pery

Vôňa s letným srdcom

Špecialisti na parfumy od Marca Jacobsa prídu každý rok s limitovanou obmenou vône Daisy. Tohtoročná Twinkle je svieža a zároveň krásne bohatá. V nádhernom fialovo zlatom flakóne sa snúbi vôňa jemného leta a kvetov, ktoré neváhajú a prechádzajú do ovocného podtónu. Obsahuje čierne čerešne a jemné biele kvietky, ktoré vám budú krásne hrať na opálenej pokožke. 

Zrazu sa ocitnete v sviežej rozkvitnutej záhrade

Gucci Bloom Acqua di Fiori prichádza túto sezónu ako mladšia sestra Gucci Bloom. Jej tóny obsahujú vôňu čiernej ríbezle a jemných pižmových lístkov. V jej srdci je cítiť jazmín a jedinečné santalové drevo. Tieto ingrediencie z nej robia vôňu vôní, pretože sa v sebe nežne spájajú v explózii, ktorá je príbuzná vodopádu. Sviežosť jej preto nesmie chýbať.

Užite si lenivé popoludnie s vôňou tých najkrajších kvetov

Novinka od Dolce & Gabanna sa opäť nesie v nežnej ružovej. Potenciál Garden sa skrýva v jej radosti a sladkosti. Vonia po šťavnatej mandarínke ale nebráni sa ani krásnej magnólii. V podtónoch žiari kokos a jemné biele ovocie, ktoré iba krásne zvýrazňuje celú vôňu. Nesmie chýbať ani vanilka, ktorá prináša do parfumu svoju sladkosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Farebné očné linky ako svieža obmena klasiky: Odštartujte leto s jedinečným lookom

Noste ju ako jedinečný šperk na tele

Nina Ricci prichádza s parfumom, ktorý vás zahalí do luxusu a jedinečnosti hodnej zlata. L’extase caresse de Roses prebúdza všetky zmysli a necháva naplno vyniknúť ženskú podstatu. Snúbia sa v nej tóny tureckej bulharskej ruže, ktorá je známa svojimi skrášľujúcimi účinkami. V srdci vône vyniká pivonka a jemná fialka.

- Najčítanejšie -