Presunúť na hlavný obsah

Nadčasové doplnky inšpirované šperkmi priamo z červeného koberca: Tieto hviezdne ozdoby sú momentálne v kurze!

Krása

Šperky, doplnky a okázalé ozdoby sú neoddeliteľnou súčasťou ženského sveta a výnimkou nie sme ani my. Ako milovníčky módy a krásnych vecí sme sa pre vás rozhodli urobiť prehľad trendy a nadčasových šperkov, ktoré sa momentálne nosia.

Ako inšpirácia moderných šperkov nám poslúžili známe krásky z červeného koberca, ktorých štýl skrátka milujeme. Zaobstarajte si aj vy tieto nadčasové ozdoby a tešte sa z vášho dokonalého hviezdneho vzhľadu. ČI už ide o honosné náhrdelníky, prívesky, náramky či ozdoby do vlasov, sezóna 2018 jasá veľkoleposťou a gráciou. Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Ozdobte sa prekrásnymi šperkmi a zažiarte! V týchto z nich budete doslova okúzľujúce

Jemná dokonalosť

Jemný šperk z novej kolekcie Alo Diamonds nás upútal na prvý pohľad svojou jedinečnosťou a vznešenosťou. Rovnako ako aj topmodelka Bella Hadid, aj tento náhrdelník je sám o sebe výnimočný a preto k nemu nemusíte ladiť žiadne zvyšné ozdoby v podobe náušníc či náramku. Skrátka božské!

Strieborné oživenie

Strieborný ozdobný náhrdelník vás upúta zaujímavým prevedením a netradičnými prvkami. V móde sú kvetinové detaily, či vykladané kamienky, ktoré sa hodia k významným príležitostiam. Nahoďte sa v štýle hviezd z červeného koberca a nezabudnite na pompézny šperk, rovnako ako topmodelka Toni Garnn.

Krásne a vznešené

Jemné detaily v spojení so ženskými rukami dokážu ozajstné divy, čoho dôkazom je aj tento záber. Čierna róby doplnená striebornými ozdobami je bezchybným spojením a v nás vyvoláva pocity čistoty a ženskosti. Náramok vykladaný kamienkami si môžete zaobstarať aj vo forme bižutérie a stále vyzerať vkusne a dôstojne.

Luxusný set

Luxusom by sme mohli nazvať aj tento honosný náhrdelník, tvorený z viacerých drahých kameňov. Set spoločne s náušnicami vytvára dokonalý obraz dôstojnej dámy, ktorá vie, čo sa momentálne nosí. Inšpirované starou klasikou nás tento look z červeného koberca doslova uchvátil.

Inšpirujte sa: Okázalé volány ako letný trend číslo jeden: Tento módny detail neobišiel ani nás!

Okázalá ozdoba do vlasov

Sezóna 2018 sa zaručene nezaobíde ja bez moderného doplnku v podobe ozdoby do vlasov. Šperk, ktorý si získal aj naše uznanie patrí k veľmi výnimočným a zaujímavým detailom, ktoré dokážu krásne dotvoriť aj ten najjednoduchší look. Zaobstarajte si aj vy tento vlasový šperk a zaraďte sa medzi jedinečné krásky.

- Najčítanejšie -