Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zbaľte sa s nami na letnú dovolenku expresne rýchlo: Ukážeme vám, ako to zvládnuť za pár minút

Cestovanie

Odchádzate o pár dní na vytúženú letnú dovolenku? Voľne dni a slnko už čakajú, zbaľte sa preto neuveriteľne rýchlo podľa nášho jednoduchého návodu.

Dovolenky sú už v plnom prúde a ak sa aj vy v najbližších dňoch chystáte za exotikou či na spoznávací výlet, balenie vám už nebude robiť žiadne zbytočné starosti. S naším jednoduchým návodom, ktorý vám ukáže, ako sa zbaliť čo najefktívnejšie a najrýchlejšie, naozaj na nič nezabudnete a miesto v kufri vám ostane aj na suveníry.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Zabudnite na žehlenie: Ukážeme vám, ako si vyžehliť tričko bez použitia žehličky

FEMINITY TV: Pozrite si náš návod na to, ako sa zbaliť skutočne za pár sekúnd a na nič pritom nezabudnúť

Nezabudnite na toto

V kufri by vám v prípade letnej dovolenky nemal chýbať pár letných šiat, nejaké tie sandáliky a samozrejme plavky. Aj keď sa chystáte väčšinu času vylihovať na pláži a chytať bronz, zopár tenkých tričiek a šortky by vo vašej batožine mal mať svoje čestné miesto. Nikdy neviete, kam sa počas voľných dní vyberiete. 

Inšpirujte sa: Kristína Kormúthová vám poradí, ako sa obliecť na cestu lietadlom: Tieto maličkosti si nikdy nesmie zabudnúť

Samozrejme, že by ste nemali zabudnúť ani na opaľovací krém s faktorom primeraným vašej pokožke, slnečné okuliare a slamený klobúk, ktorý vás pri potulkách mestom ochráni pred horúcimi slnečnými lúčmi. Ku všetkému ešte priložte dobrú knihu ako stvorenú na pláživé čítanie a vaša letná výbava je kompletná!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus