Presunúť na hlavný obsah

Výrazné farby a kamienky na tvári: Skúste výrazný make-up a zažiarte na tohtoročných festivaloch

Krása

Aký make up volíte počas bežných dní? Hnedá, béžová a čierna sú také klasické odtiene, na ktoré sa môžete na sto percent spoľahnúť. Skúste však experimentovať a užite si festivalové leto naplno.

Pamätáte sa ešte na paletky make upu, ktoré ste vlastnili ako malé dievčatá? Žiarivé farby a ešte výraznejšie štetce boli ich súčasťou. Tento rok sa k nim vráťte opäť a osviežte svoj look spŕškou trblietok a farieb.

Prečítajte si tiež: 5 dôvodov, prečo sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené: Od ktorých zásad nikdy neupúšťajú?

Ružová je stávka na istotu

Možno si poviete pravý opak. Ružová však už dávno nie je len farbou malých dievčat a slávnej bábiky Barbie, tento rok ju môžete použiť aj vo vašom festivalovom make upe a čarovať s jej odtieňmi. Svojej fantázii pri chystaní sa na festival nijako nebráňte. Farbičky doprajte každému kúsku svojej nežnej tváre.

Žiarte ako svetlá reflektorov

Vypnutá a prežiarená pokožka je festivalový must have. Pred samotným líčením ju hydratujte, naneste SPF a v žiadnom prípade nevynechajte ani highlighter. Rozjasňovač omladí vašu tvár a dodá pleti dokonalú žiaru, ktorá môže počas vášho tanca smelo konkurovať zapadajúcemu slnku.

Pomocníci pre Ariel

Malá morská panna by sa pri pohľade na tieto štetce určite šťastím roztancovala. Vy však nie ste rozprávkovou postavičkou a tak si túto bezprostrednú detskú radosť môžete dopriať aj v realite. Nemusíte ich používať počas bežného pracovného týždňa, avšak predstavte si, koľko pochvál sa vám za ne dostane od kamarátok počas spoločného chystania sa na festival!

Sem s tou farbou!

Počas príprav na pretancovanú noc pod hviezdami nezabúdajte ani na svoje vlasy. Tie totiž tvoria veľmi dôležitú súčasť celého festivalového looku. Ak máte chuť na malú farebnú jazdu, vyskúšajte na svojich vlasoch všetky farby dúhy. Zaujmú, pobavia a po prvom umytí vlasoch sa môžete opäť premeniť na serióznu všade rešpektovanú dámu.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Dokonalá manikúra aj počas letných mesiacov: Gél lak vám zabezpečí svieže nechty po dobu troch týždňov

Jemné trblietky vo vlasoch

Okrem farby sa na vašich vlasoch môžu vynímať aj jemné trblietky či kamienky. Skvelo sa aplikujú aj na tzv.wet look, ktorý táto jemná kreácia osvieži. Zakryte nimi cestičku vo vlasoch, alebo ich jemne natrite na jednotlivé pramienky a nechajte splynúť s vašou bohatou hrivou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe