Presunúť na hlavný obsah

Čítajte reč jeho tela: Každý muž urobí za deň týchto 7 vecí, ak nie ste jediná v jeho živote

Partnerské vzťahy

Zablokovaný telefón a tajné správy už nie sú jedinou možnosťou, ako prísť na to, že váš partner podvádza. Možno by ste si mali začať všímať toto.

Malé, no pritom veľké zmeny

Muži, ktorí nie sú verní, odrazu zmenia svoje správanie. Nemusí ísť o nič veľké, stačia malé zmeny v jeho každodennej rutine. Dlhší pobyt v kúpeľni, nezáujem o pozeranie televízie, pred ktorou odrazu uprednostní prechádzky osamote, niekoľko hodín, ktoré vždy večer strávi sám. Veci, ktoré nikdy predtým  nerobil a radšej namiesto nich vždy otravoval vás. Teraz tomu však vôbec tak nie je.

Inšpirujte sa: Myslela som si, že ide o predsvadobný stres: Až v deň svadby som pochopila, že je v tom niečo iné

Pozerá sa na seba

Tým myslíme všade. Ženy si robia zrkadlá aj z výkladov obchodov. Muži, naopak, podobné veci neriešia, teda až do chvíle, kedy im na ich vlastnom vzhľade nezačne záležať viac ako je zdravé a prirodzené. Ak ten váš odrazu rieši každý zanedbaný fúz, zväčšený pór a fľak na košeli, buďte si istá, že za tým nie je len bezdôvodná posadnutosť samým sebou. Muži sa chcú páčiť, a o to viac, ak je dôvodom iná žena, ktorej sa chcú páčiť.

Komplimenty každý deň

Aj keď by sme boli najradšej, keby nás muž zahŕňal komplimentmi neustále, väčšina z nich to len tak nerobí. Ak však ten váš z ničoho nič začne každý deň so sladkými rečami o vašich perách, vlasoch či tele a chce sa vás pritom dotýkať, aby tak umocnil svoje slová, buďte si istá, že to tak úplne normálne nie je. Ľudia rečami častokrát zakrývajú to, čo nechcú, aby bolo videné. A sladké slová slúžia mužom na to, aby ste vy nikdy nenadobudli podozrenie, že by svoju pozornosť venovali aj niekomu inému.

Mohlo by vás zaujímať: Muži milujú ženy, ktoré sú tak trochu potvory: Začnite robiť toto a zaručene si získate jeho pozornosť

Tvári sa, že počúva

Avšak iba tvári. Ak dovtedy intenzívne načúval každému vášmu slovu a teraz vidíte, ako ledva drží pozornosť, zbystrite. Muži počúvajú, ak ich daný človek nadchne a bytostne zaujíma. A ak pri vás nevie udržať pozornosť, znamená to, že preňho zjavne vaše slová nemajú rovnakú váhu ako tomu bolo predtým a najradšej by bol teraz niekde úplne inde s niekým úplne iným.

Intimita je záhadou

To, čo kedysi ešte fungovalo, je preňho odrazu strašný problém. Nie každý vzťah, ktorý trpí odcudzením partnerov je postavený na podvádzaní, ak ste však v sexuálnom živote nikdy nemali problém a váš muž sa vám odrazu hneď ráno otočí chrbtom, a to ste sa chceli iba pritúliť, niekde je chyba. Muži neprestanú mať sexuálny apetít len tak z ničoho nič. Ak, ale aj pri jemnom dotyku odťahuje svoje telo preč, zjavne vaše pohladenie už viac nepotrebuje.

Nenechajte si ujsť: Tento typ muža vám zaručene zlomí srdce: Vieme, ktoré tri veci ho prezradia

Ak klame, tak sa opakuje

Muži, ktorí podvádzajú, potrebujú zahladiť svoje stopy. A to sa nedá inak ako klamstvom. Tí, čo klamú však nie sú až tak neprekuknuteľní. Väčšina mužov má totiž pri klamaní tendenciu opakovať jednu a tú istú vec dookola, viacerými spôsobmi len preto, aby jeho partnerka uverila, že skutočne hovorí pravdu a nevymýšľa si fakty tu a teraz. Robí to však až do takej miery, že to pozornej žene prirodzené celkom určite nepríde.

Pozerá sa zvrchu na každého

Pohľad plný opovrhnutia venuje každému, o kom sa čo i len povráva, že by mohol podvádzať svoju manželku alebo partnerku. Muži, ktorí sú sami neverníci, zakrývajú svoju neveru práve tým, že nemôžu svojich „súputníkov“ vystáť ani len pohľadom. Ich nenávistný pohľad vždy vtedy, keď ste danej scény svedkom aj vy, hovorí za všetko. Len mu skúste nenaletieť.

Prečítajte si aj: Jednej veci sa muži boja po tom, čo zmenia svoj status na ženatý: Takéto správanie ich polovičky im naháňa strach

Myslíte si, že sa partner dokáže prezradiť rečou tela?

spolu hlasovalo 309 ľudí

Áno
254
Nie
55

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe