Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí pred partnerom nikdy nerobte: Muži sa cez ne totiž dlhodobo nedokážu preniesť

Partnerské vzťahy

Partneri by mali byť schopní zdieľať veľa vecí spoločne. Niektorým sa však pre vlastné dobro vyhnite.

Žiadne telefonáty

S kamarátkou. Ak sa potrebujete vyrozprávať, urobte to, keď práve netrávite príjemný večer v jeho prítomnosti. Muži nie sú práve milovníkmi ženských klebiet a pokiaľ sa im vedia vyhnúť, urobia to s radosťou. Aj vlastná partnerka sa im totiž dokáže znechutiť, pokiaľ počúvajú, ako hodinu ohovára všetkých naokolo namiesto toho, aby sa venovala im. Zachovajte si preto svoju vášeň pre klebetenie napotom, a v čase, ktorý trávite s partnerom, sa jej pre dobro všetkých vyhnite.

Mohlo by vás zaujímať: Vzťah s týmito znameniami je predurčený na happyend: Pozrite sa, s kým vás čaká rozprávkový život

Neplačte zámerne

Muži nás radi uchlácholia a pomôžu v prípade, ak sme naozaj zničené a nešťastné. Pokiaľ však svoje rozhorčenie alebo rozčúlenie iba predstierame, aby sme tak upútali ich pozornosť, čoskoro zistia, že nie sme tak celkom úprimné a dajú nám to pocítiť. Neznášajú hysterické ženy, ktoré sú zámerne falošné a svoje ženské zbrane zneužívajú. V takom prípade ich naozaj nedokáže nič odradiť viac.

Flirtujte, ale...

Muži milujú, keď sú ich polovičky pre iných chlapov príťažlivé. Ak sa dokonca môžu pozerať na to, ako je iný muž z ich ženy úplne vedľa, nepotrebujú skutočne nič viac k tomu, aby boli v siedmom nebi, len si svoju krásku odviesť domov. Netreba však zabúdať, kde sú hranice, a ak sa ich partnerka necháva okato pozývať na drinky a správa sa oveľa prítulnejšie ako je vhodné, muži dokážu neskonale zúriť a riešiť v sebe vzniknutú situáciu ešte dobre dlho.

Nenechajte si ujsť: Snúbenec ma podviedol týždeň pred svadbou: Napriek tomu som sa rozhodla urobiť túto vec

Ak mu prezeráte vrecká

Robte to aspoň potajme. Muži nenávidia scény, a ak sú ešte aj nepodložené a úplne zbytočné, dostávate ho do pozície, v ktorej sa žiaden nechce ocitnúť. Nepodvádzať a byť za to obviňovaný totiž vyvoláva chuť začať to aspoň robiť, aby tak dali partnerke na hystériu skutočný dôvod. Aj preto, ak máte podozrenie, radšej o ňom diskutuje a neobviňujte hneď partnera s možného aj nemožného zbytočne, pretože je šanca, že sa cez to nikdy neprenesie.

Riešite súkromie s mamou

Samozrejme, že máte skvelý vzťah so svojou matkou a chcete sa s ňou poradiť alebo jej len vysvetliť niektoré problémy, ktorým vo vzťahu čelíte. Na druhej strane by ste však mali myslieť na to, kedy sa s ňou rozprávate, a hlavne, o čom. Ak je prítomný aj váš partner a vy hovoríte o veciach, ktoré sa ho bytostne týkajú aj bez toho, že by s tým súhlasil, nečakajte, že bude z vášho správania nadšený. Muži radi riešia veci v súkromí a o vynášanie klebiet mimo vášho intímneho kruhu naozaj nestoja.

Prečítajte si aj: Francúzky vedia, ako vyzerá dokonalé manželstvo: Na týchto 5 vecí nedajú v partnerskom vzťahu dopustiť

Robíte jednu z týchto vecí pred svojím partnerom?

spolu hlasovalo 241 ľudí

Áno
61
Nie
180

 

- Najčítanejšie -